Skocz do zawartości

Słuchawki do 150 zł Pomoc


Recommended Posts

Witam. Poszukuje słuchawek do 150 zł. Szukam w wielu opisach i pytaniach lecz nie moge znależć takich dla mnie.
Moje wymagania

Dobry bass ponieważ słucham HIP HOP RAP DUBSTEP
Dobre słuchawki do CS
Dobra jakość dzwięku
Wygodne ponieważ nosze fryzury psotawione i często teraz zostają mi odciski na głowie.

Nie znam się na słuchawkach Dlatego dalem takie wymagania Możecie doradzić albo poprosić o wiecej chetnie napisze.
Aha chciałbym żeby sluchawki byly ładne desing oraz można wpiąć do SONY XPERIA T
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny problem to chyba te psotowione fryzury icon_smile.gif
Żeby ich nie naruszyć i mieć dobry bas trzeba szukać wśród słuchawek dokanałowych lub zakładanych z pałąkiem na karku.
Czy o takie słuchawki Ci chodzi ?
Dobre słuchawki jakie mi przychodzą do głowy wokółuszne z cała pewnością zniszczą taka fryzurę.
Nie jestem pewien czy w tej kwestii nie lepiej poradzić się jakiegoś fryzjera.( jeśli dokanałówki i te z pałąkiem na karku odpadają )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mogę Ci doradzić wizytę w jakimś salonie z dobrym sprzętem icon_smile.gif Tam się rozejrzysz, pooglądasz, porównasz ceny i przede wszystkim posłuchasz, sprawdzisz jak działa sprzęt. Ja np. ostatnio poszłam do iSpota i super mi podpowiedział Pan z obsługi. Zawsze sobie wolę na żywo zobaczyć co i jak działa icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...