Skocz do zawartości

Gramofon do sansui ta-300


Recommended Posts

Witam ,

mam aktualnie wzmacniacz sansui ta-300, i potrzebuje gramofon do niego, znalazlem cos takiego ; http://allegro.pl/sansui-sr-222-mkv-i5037364432.html (to jest akurat moj budzet maksymalny), ale tez zstanawiam sie nad tym http://allegro.pl/exclusiv-thorens-td-280-...5010702996.html , czytalem na forum ze jest mocno polecany thorents td318 ale nie moge go znalesc narazie, czy lepiej poczekac i szukac td318 /

oglnie slucham rock + classic , chwilowo do wzmacnicza sa podlaczone altusy, mialem zmienic najpierw kolumny ale jedzie dosyc duza ilosc plyt do mnie i wiedzac ze bedzie mnie to korczylo to stwierdzilem ze zmienie jednak kolejnosc icon_wink.gif

dziekuje i pozdrawiam i milej nocki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledź aukcje tego faceta :
http://www.ebay.co.uk/sch/analogrevival/m....788.m1543.l2654

Ja od niego kupiłem 318-tkę i jakiś czas temu jeden z użytkowników także. Sprzęt ma zadbany i pakuje go bardzo solidnie do wysyłki. Oczywiście można znaleźć TD318 i 320 u innych osób (sprawdzałem, jest kilka pozycji). Podaję ten link, bo człowiek jest sprawdzony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki,

narazie jakby niemial zadnych aukcji na sprzedaz.

zobaczymy icon_wink.gif


Cytat

Śledź aukcje tego faceta :
http://www.ebay.co.uk/sch/analogrevival/m....788.m1543.l2654

Ja od niego kupiłem 318-tkę i jakiś czas temu jeden z użytkowników także. Sprzęt ma zadbany i pakuje go bardzo solidnie do wysyłki. Oczywiście można znaleźć TD318 i 320 u innych osób (sprawdzałem, jest kilka pozycji). Podaję ten link, bo człowiek jest sprawdzony.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki,

no to bierzem,

tylko ta odległosc icon_smile.gif

moze bede w warszawie w nastepnym tygodniu , to bedzie blizej icon_smile.gif

dziekowac za pomoc jeszczce raz, dam znac jak juz go posucham icon_smile.gif

milego

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już kupiłeś, ale poproś sprzedającego o solidne zabezpieczenie.
Mój szedł z Niemiec do Anglii. Poprosiłem sprzedającego o podwójny karton. Tak więc gramofon dotarł bez najmniejszego uszczerbku. Sama plinta ma zabezpieczenie w postaci śruby transportowej, więc jest ona nieruchoma na czas podróży. Talerz miałem zdjęty i umieszczony na spodzie pudła pomiędzy dwiema taflami styropianu. Ramię zabezpieczone taśmą. Pokrywa owinięta folią kanapkową. Dookoła warstwa styropianu i podwójny karton z grubej tektury. Takie zabezpieczenie eliminuje szansę uszkodzenia w bardzo dużym stopniu.
Oczywiście najlepiej byłoby odebrać osobiście, ale nie zawsze jest to możliwe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Nie kupilem jeszczy.

Plan jest odbior osobiste za kilka dni, co prawda musze i tak jakosz zabespieczyc, bo bedzie jehal prawie 1000 km po naszych drogach zanim zaparkuje na swoim miejscu icon_smile.gif

Dam znac jak go zdobede.

Dzieki jeszcze raz za info.

Milego
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1000 km od miejsca odbioru do domu, ale nie specialnie, tak naprawda nadkladam drogi z Warszawy do Bydgoszczy ( czyli 600 km icon_smile.gif ) a juz paczka 40 kg plyt juz czeka do odsluchania icon_smile.gif takze niewiem czy wytrzymam z ciekaniem niestety icon_smile.gif

Milego

y
Cytat

1000 km !?? Za pieniądze na paliwo miałbyś niezłą wkładkę. Zastanów się.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

juz kupione podlaczone, i 4-5 otworow podsłuchu było, była pozna godzina (nie mogłem zaszalesc), takze dlatego mało czasu było zeby moc komentowac, jedno jest pewny musze znalescz dobry sposob na czyszczenia płyt, znalałem metoda na kleju drewnianym , moze to sprobuje icon_smile.gif

postraam wiecej po weekendzie sie wypowiedziec i fotki podrzucic icon_smile.gif

miłego

Cytat

W takim razie daj znać jak już będziesz miał gramofon w domu. Foty mile widziane.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...