Skocz do zawartości

Jakie wybrać kolumny Hi-End ?


jamakaci

Recommended Posts

Profi, bardzo trafna podpowiedź. niedalej jak wczoraj tak sobie romawiałem z synem i też się nimi zainteresowliśmy tylko innym modelem który jest jeszcze na allegro http://allegro.pl/canton-ergo-90-solidne-k...5061993996.html natomiast wzmacniacz od dawna chodzi mi po głowie taki który też jeszcze jest na allegro http://allegro.pl/creek-evolution-stan-bdb-i5083214352.html
Co sądzicie o takim rozwiązaniu. Słyszałem o tym EVO że jest bardzo solidną konstrukcją. Tylko czy akurat to o tym modelu tak się wypowiadali?? Gość który go wystawił : Flach 2002 nie zamieścił żadnego opisu. Jak myślę chodzi właśnie o ten model który na 8ohm ma 85w, natomiast na 4ohm bez problemów ma 160w. Może ktoś to zweryfikuje i potwierdzi. Cantony trochęicon_smile.gif mniejsze ale za to przesyłka bezproblemowa. Z koleji po te ERGO SC-L są wizualnie takie same, na pewno w mioch warunkach byłyby o niebo lepsze ale.. jakoś nie uśmiecha mi się gonić do wrocka z wawy. Po za tym ogranicza mnie praca. Chyba że dogadam się z tym ludziem:) i solidnie spakowane wyśle.
A tak wogóle to jeszcze wczoraj nie mogłem przestać myśleć o Paradigmach 9V7 z olx albo MA GS20. Podleczyłem wyobraźnię i dałem na wstrzymanie, ale może przyjdzie czas że od razu spróbuję szarpnąć MA GS60. Na razie rozsądnie muszę wybierać. Profi - super że ten model wyczaiłeś. natomiast te Shoguny ..?/? nie wyglądają na stan db. widoczne zacieki, a może nawet stały w jakiej stodole?? i mogły być zawilgocone.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Po wielu trudnych wyborach padło na CANTON ERGO 90. Możeto zasługa Zieluwida, a może po prostu ilość przewerowanego materiału pozwoliła mi na taki wybór. Na pewno forum miało na to decydujący wpływ. Wydaje się że to dobry wybór, czas pokaże. Już we wtorek mam je mieć. Teraz do nich potrzebny piecyk.
Czy Myryad Mi 120 czy Creek Evo2 ? Może NAD 350, 352 ? które bardzo cenię? Doradźcie co wybrać - zdecydowanie pod stereo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Canton Ergo 90 już nabyłem . Już jadą icon_smile.gif Wiele , bardzo wiele postów i wątków znowu przeczytalem nabierając szacunku dla tego pięknego hobby, muzyki i jej słuchających. Mój wybór padł na piękną bryłę - DENSEN BEAT 100. Wiele dobrego słyszałem o tym skromnie wyglądającym wzmacniaczu. Bardzo dużo ciepłych słów . Myślę że będzie to miłe dla ucha. Podzielę się odczuciami jak to wszystko zestawię. Odnoszę wrażenie że to będzie coś zupełnie nowego. Nie wiem tylko czy sobie poradzę z tym że nie będę miał jakiejś gały pod ręką którą będę mógł kręcić i dopasować brzmienie pod siebie.
Napiszę jak już < nawdycham się > muzyki po same uszy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...