Skocz do zawartości

Wzmacniacz Pomoc


Andreaa

Recommended Posts

A tak z ciekawości, dlaczego chcesz to sprzedać? Wzmacniacz jest bardzo dobry. Tylko nie rozumiem do czego kupiłeś te głośniki wysokotonowe? Nie chciało z nimi grać? icon_mrgreen.gif No, wcale się nie dziwię.
O co z tym wszystkim chodzi, napiszesz?

Taki wzmacniacz jak każdy inny jest wart tyle, ile ktoś zechce za niego zapłacić. Ostatnio widziałem, że takie poszły za 600 i 800 zł.
Bywało więcej i mniej.
Ile można wziąć za te moduły wysokotonowe, nie mam pojęcia. Pewnie minus 20 - 50 % od ceny za jaką je kupiłeś. O ile ktoś je zechce
nabyć. Bo w sumie do czego?
Sprzedawać możesz na Allegro i tam wystawisz cenę minimalną a chętni będą licytować. Może uzyskasz dobrą cenę?
Albo w ogłoszeniach takich portali jak Audio czy hifi.pl http://www.hifi.pl/gielda/audio.php
Ale tu wystawiasz raczej konkretną cenę. Możesz z dopiskiem : "do negocjacji".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moduły wysokotonowe stosuje się do celów nagłośnieniowych np. lokali z głośno grająca muzyka. $ takie głośniki połączone szeregowo-równolegle mogą wytrzymać 4 razy większa moc niż jeden. Nie wyglądają jednak zbyt pięknie. Może nimi być zainteresowany jakiś maniak słuchania bardzo głośno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy wzmacniacz sprzedaje dlatego że posiadam jeszcze 3 wzmacniacze i nie potrzebuje aż tak mocnego sprzętu a kupiłem go dlatego że był po okazyjnej cenie dziś go nawet podłączałem i na prawdę daję radę to muszę przyznać , jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na priv .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...