Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

witam wszystkich

juz po bólu, kable zapięte. cóż moge powiedziec

jestem szczesliwy !!!!!!!!!!

po chwili przesiadki ze zwykłych czinczy na STINES SILVER różnica jest taka, że szok, wiecej detali, wszystkiego icon_wink.gif (nie bede wyszczególniał bo zainteresowani wiedza what’s the matter icon_wink.gif ) co bedzie po wygrzaniu ? tego nie wiem icon_wink.gif

przywołuje tych PANÓW którzy nie wierza w to że kabel również gra !!!!!!!!!!!!!!!

jestem żywym przykładem i niech nie wciskaja kitów heheheh

pozdrawiam wszystkich

ps. mam nadzieje że pomozecie mi również w wyborze głośnikowych, ale również jasnych, lubie cykanie heheheh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw posłuchaj choć kilka dni albo lepiej dłużej na tym co masz. Pewne rzeczy wychodzą po czasie.
Bo "cykanie" choć z początku może wydawać się efektowne, to na dłuższą metę zazwyczaj męczy.
Zestaw ma grać a nie cykać. Wysokie czy niskie tony powinny się odzywać tylko tam i wówczas, gdzie są niezbędne, jak najbardziej naturalnie, bez zbytniego przerysowania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najpierw posłuchaj choć kilka dni albo lepiej dłużej na tym co masz. Pewne rzeczy wychodzą po czasie.



Dokładnie tak. uzbruj sie w troche cierpliwości i daj trochę czasu nowym kabelkom. wiem ze jak coś w systemie się zmieni na plus to człowiek chciałby od razu pojechać dalej i wymienić pół systemu, a czasami wcale to nie jest potrzebne. Jedynie co to możesz popatrzec za kablami głośnikowymi. One również wniosą świerzość to systemu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jedni słyszą różnice po zmianie kabli inni nie. Jak zauważyli Koledzy warto dołożyć jeszcze pare groszy do głośnikowych, ale to raczej za jakiś czas. Teraz słuchaj, a po jakimś czasie bedziesz mógł z tym pokombinować. Dobre osluchanie się z obecną konfiguracją pozwoli Ci na pełniejszą ocenę przy ewentualnych kolejnych zmianach.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami. Cierpliwość cierpliwosc i zobaczymy co to będzie. A powiem Wam, że nie mam jakościowo dobrych utworów. Mój BD nie obsługuje plików flac, także zostaje mi mp3 i kilka oryginałów ale tak jest super, nowe głośnikowe na pewno wniosą jeszcze lepszy efekt, ale to będzie temat na później icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ADMIN przepraszam za to co teraz napisze

po drugie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUZANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


jakies aluzje ?????

teraz do mnie pijesz??? naprawde ludzie przebywajacy na tym forum, do ktorych miales jakies sapki, byli bardzo cierpliwi

masz szczescie ze to tylko wirtualne poznawanie ludzi....bo odemnie w realu juz dawno dostal bys w gębe.

rozumiem wszystkich, ze maja do Ciebie cierpliwosc, ponieważ żeby zniżyć sie do Twojego poziomu, zarówno ja , jak i inni musieliby zamówic koparke icon_wink.gif
tacy jak Ty powinni byc niezwlocznie uswani z forum.

to tyle co mam Tobie do powiedzenia i nie wypowiadaj sie w żadnej kwesti, prosze jesli ja cos napisze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nas zaczynal od komponentow na jakie mogl sobie pozwolic w danej chwili i kazda nawet najdrobniejsza zmiana ktora odczulismy w brzmieniu nas cieszyla. I to bylo wtedy najwazniejsze. Teraz kiedy mamy juz sprzet na jakims poziomie nadal szukamy roznych rozwiazan aby brzmienie bylo coraz lepsze. Tak to juz jest i nie przejmujmy sie jednostkami tylko cieszmy sie muzyka icon_smile.gif

Gratuluje super rodzinki icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tak cukrować to można byłoby koledze zaproponować FLAC przekonwertować do WAV a następnie wypalić to na płycie i cieszyć się bezstratną jakością. Chyba by przyjemniej się w tedy tego słuchało niż mp3
Cytat

nie mam jakościowo dobrych utworów. Mój BD nie obsługuje plików flac, także zostaje mi mp3 i kilka oryginałów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

STINES SILVER i mp3, hmm musi to naprawdę nieźle brzmieć


No i player BD! To musi miazdzyc czaszki.

Cytat

Nie wiem po co te docinki, składa sobie człowiek zestaw, to z czasem pewnie i uposaży się w płyty (z resztą coś już tam ma).


Szkoda ze od d... strony. Ale tu trzeba podziekowac kolegom z forum. Audiofilom. Dobry kabel to podstawa. A ze mp3 i gowniay player BD to juz pal licho. Takie male przeoczenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal735r Przeciez Twoj Denon 755ar to takiej samej klasy zrodlo co naszego kolegi wiec co sie czepiasz!!!
Chcial zaczac od tego skladac swoj system to zaczal. Z biegiem czasu przyjdzie kolej na wymiane komponentow. To nie Ty masz byc zadowolony tylko on a z tego co pisze to jest wiec po co drazysz temat...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...