Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
credit

Microlab 7c + subwoofer

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy, mysle, ze mi pomozecie otoz posiadam kolumny aktywne Microlab 7C i chcialbym do tego suba tez aktywnego. Nie mowie ze sa one zle, sa idealne, jest mocny czysty bass, zero trzaskow jakis znieksztalcen, ale minimalna wartosc to 50Hz mam je podpiete pod Xonara D1 equalizer ustawiony na cacy, ale chcialnym jeszcze wiekszego łupniecia. I teraz pytanie czy pomozecie mi dobrac jakis aktywny woofer moze z podpieciem kolumn do owego woofera, jest taka opcja w niektorych moze mi to wytlumaczycie czy to ma sens jak to skomponowac, bardzo prosze o pomoc. Dziękuję icon_smile.gif

Te kolumny kupuje się zwykle po to aby nie używać subwooferka z zestawu 2.1. Zawsze można jednak poszerzyć ich pasmo w dół. Trzeba sobie zadać pytanie ile można na to przeznaczyć i czy będzie to nowy sub, czy używany.

Można użyć np. Magnat Betasub 20A . To dobry niewielki subwoofer. Można go będzie podłączyć niemal wyłącznie pod wyjście na subwoofer z karty dźwiękowej. Ma tylko jedno złącze RCA. Trzeba sprawdzić czy karta dźwiękowa obsługuje tryb 2.1 .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować