Skocz do zawartości

Dwa zestawy kolumn - prośba o pomoc w wyborze.


Dymion_N_S

Recommended Posts

Po pierwsze witam, ponieważ to mój pierwszy post na tym forum.

A teraz pytanie, jak juz zaznaczyłem w temacie, mam do wyboru dwie pary kolumn głośnikowych, jedna to CANTON KARAT 40, a druga KEF Q55 - który zestaw jest lepszy ?
Dodam, że kolumny będą grały w pokoju 22m2, muzyka jaką słucham to... w zasadzie każda, prócz ostrego matalu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsze są te, które Tobie lepiej brzmią.
Dość lakonicznego posta napisałeś więc wiele pozostaje w sferze domysłów i domyślam się właśnie, że skoro masz taki wybór konkretny to masz kolumny w zasięgu, a zatem w możliwości odsłuchu.
Bierz płytkę z ulubioną muzą (albo kilka) i zasuwaj słuchać.
Niczym innym się nie kieruj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, macie rzecz jasna rację - najważniejszy jest dźwięk. Problem w tym, że Kefy mam pod ręką, jednak odsłuchać przed kupnem Cantony... niestety nie mam takiej możliwości.
Czy ktoś z Was drodzy użytkownicy tego forum, zetknął się kiedykolwiek z tym modelem Cantonów, i mógłby udzielić kilku cennych dla mnie informacji na ich temat ? Co do Kefów, słuchałem ich i szczerze powiem grałą ładnie chociaż mi osobiście brakuje w nich góry - odrobinkę icon_smile.gif
O drugiej parze słyszałem tylko opinie, że mają właśnie piękną górę i środek, a bas jest dosyć ciekawy, głęboki - i tyle wiem, ale co innego przeczytać o tym, a co innego usłyszeć samemu. Gdyby jednak było tak, jak mówi owa opinia to bez wahania wziąłbym Cantony właśnie.
Ciężka decyzja :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...