Skocz do zawartości

Wzmacniacz/karta do laptopa pod Sennheiser HD 419 - +/- 200zł


Recommended Posts

Witam Serdecznie
Jestem użytkownikiem laptopa Lenovo IdeaPad y560p i jakiś czas temu jeden z głośników(głośniki JBL) zaczął przerywać więc postanowiłem zakupić coś żeby dawało dźwięk z zewnątrz i tak oto zakupiłem głośniki Creative I-trique 3000 (regulacja głośności mnie doprowadza do szału - potencjometr samoczynnie zwiększa i zmniejsza głośność - trudno wyregulować aby grał stabilnie), a później dokupiłem słuchawki Sennheiser HD 419, które grają dosyć cicho i właśnie chciałem zapytać czy polecilibyście jakiś wzmacniacz/kartę zewnętrzną, które by trochę podbiły głośnośći i jakość dźwięku w cenie +/- 200zł?

Czytałem o:
HiFiMan HM 101 jednak opinie są różne jedni zachwalają pod niebiosa, a kolejni bardzo żałują swojego wyboru
FiiO e6 oraz soundblaster E1, ale jakoś niespecjalnie mnie te wyjścia przekonują jako, że to wyjścia mobilne i wymagające ładowania, a ja poszukuje sprzętu, który podepnę pod laptopa i będę się cieszył nową jakością dźwięku icon_smile.gif

Bardzo bym prosił o doradzenie w wyborze (nie ograniczam się do tego co podałem wyżej i miło widziane nowe propozycje) początkującemu audiomaniakowi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
też niedawno stanąłem przed podobnym wyborem. Rozważałem kupno różnych zewnętrznych kart dźwiękowych do laptopa (te, o których wspomniałeś również). Z opisów i komentarzy wynikało, że jedne grają dużym basem, inne sprawiają kłopoty z oprogramowaniem, jeszcze inne nie mają odpowiednich wejść/wyjść. Nie słuchając, żadnej z nich wybrałem (sugerując się jedynie recenzjami) coś takiego: AUDIOTRAK MAYA U5. Sprzęt w Twoim przedziale cenowym i w pełni odpowiadający wszelkim opisom. Mnie zależało na poprawie dźwięku wysyłanego z laptopa na słuchawki i neutralności dźwięku i się nie zawiodłem. Poza tym możesz podpiąć pod nią głośniki 5.1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...