Skocz do zawartości

Audio do pokoju


klimek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Problem w tym, że tylko chyba napomknął o tym mixerze, bez szczegółów, w każdym bądź razie tyle wyciągnąłem z tej telenoweli: KLIK

Tu, że tak powiem, chciałbym niedrogo. Żeby cena była niska, a jakość całkiem ok(nie musi na razie powalać, może z czasem to zmienię), gdyż trochę swój portfel wydrenowałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to konkretnie ten post, bo MobyDick pisał, że to było w temacie o dobieraniu końcówki mocy do zestawu Tonsil Zeus, powiedział dokładnie(pozwolę sobie zacytować):
Cytat

Wtedy chodziło o podłączenie do nagłośnienia w dużym pomieszczeniu mieszkalnym wzmacniacza estradowego ( w zasadzie końcówki mocy ) z kolumnami Tonsil Zeus. Sprzęt nie był szczególnie wyrafinowany. Stwierdziłem że warto by podłączyć komputer i posiadany sprzęt audio przez mikser. Takich małych i niedrogich mikserów jest sporo w sprzedaży. Trudno jednak coś takiego szczególnie polecać ze względu na jakieś szczególne cechy brzmieniowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie tutaj propozycja mixera ? Jedynie o czym wspomniał to o końcówce mocy. W poście o którym myślałem był link, albo zdjęcie małego mixera, funkcjonalnością i budową (w bardzo okrojonym skrócie) przypominający Mackie Knob.
Zobacz :
http://allegro.pl/mackie-big-knob-kontrole...5246102255.html
[ MACKIE BIG KNOB ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to załóżmy, że biorę tego behringera. Teraz kable.

Patrząc na to będę potrzebował kabli:

2xRCA<->2xDuży Jack
1-mini jack<->2x Duży Jack

Tego drugiego, mam, tyle że jakość nie jakaś nadzwyczajna(dałem za 3m kabla 25 zł). Lepiej samemu zaopatrzyć się w kable i wtyki i polutować, czy kupić gotowe?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kable. Więc to już wszystko.
Podsumujmy:

Kupiłem monitory aktywne Mackie MR5 za 720 zł. Do tego mikser Behringer UB502 za 144 zł. Całość została opatrzona kablami za ~130 zł. Cały zestaw wyszedł mi trochę droższy niż planowałem, bo ~1000 zł, ale chyba nie będę narzekał. Pozostało mi rozkoszować się dźwiękiem wydobywającym się z głośników icon_biggrin.gif

Dziękuję wszystkim za pomoc! Szczególnie zieluwidowi icon_smile.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co icon_wink.gif. Cieszę się, że mogłem Ci pomóc i mam nadzieję, że będziesz zadowolony z zestawiku. Monitory masz super, sam takie mam. Behringer choć prosty i niedrogi, to jest wystarczający. Wiele osób ma dość krytyczne nastawienie do tej firmy (szczególnie do produktów budżetowych). Ja miałem przez jakiś czas mixer Behringera XENYX802 FX, wzmacniacz słuchawkowy HA4700, sterownik BCF200 i styczność z kilkoma innymi produktami tej firmy. I moje zdanie jest takie : Dzięki budżetowym produktom takich firm, wielu ludzi ma szansę realizować swoje pasje. Nie każdego stać na sprzęt z wyższej półki.

Pozdrawiam i liczę, że odezwiesz się jeszcze. A może wrzucisz jakieś foty jak już będziesz miał komplet ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...