Skocz do zawartości

Audio do pokoju


klimek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Trochę mi to zajęło, znaczy, większość zrobiłem już po nie całym tygodniu, jednak do dziś borykam się z jednym problemem.

Najpierw zdjęcie głośników:


Mój problem polega na tym, że przy takim podpięciu:
Zdjęcie

Mam mocno zniekształcony dźwięk(nagranie). Na początku myślałem, że to kwestia kabla(mini-jack do duży jack), ale dzisiaj w końcu miałem trochę czasu i po podpięci konsoli w to wejście na zdjęciu kablem 2xRCA do duży jack, miałem znowu to samo. Co może być problemem? Czy źle podpinam? A może coś z mikserem? Zauważę tylko, że dzieje się to na każdym wejściu. Jedyna opcja jak mi się udało posłuchać muzyki, to wpięcie 2xRCA w mikser i na duży jack do laptopa. Jednak jest to niewygodne.

Pomożecie? icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem częściowo rozwiązany:
Gdy w liceum zajmowałem sie dźwiękiem na imprezach szkolnych miałem do użytku mixer soundcraft EPM 12, ktory miał dodatkowe dwa wejścia stereo. Ten mixer ma tylko mikrofonowe. Czyli "prąd się nie zgadza".

Teraz jest kolejny problem, bo wychodzi na to, że ten mikser jest w stanie obsłużyć tylko laptopa lub tylko konsole i to tylko z regulacją głośności przez main.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...