Skocz do zawartości

DENON RCD-N9


Yak

Recommended Posts

Witam

Mam ww. grajka ale wkurza mnie jedna rzecz w nim, mianowicie idzie ustawić w nim aby po wyłączeniu sprzętu na wyświetlaczu była pokazana godzina ?
Moja ponad 10 letnia wieża panasonica to miała a w takim sprzęcie nie ma takiej opcji (chyba) :/

Drugi temat
Próbuję podłączyć subwoofer od kina domowego pod gniazdo sub woofera w CEOLU i za cholerę nie chce zagrać..
Sub był od kina domowego i miał tylko 2 kabelki które z niego wychodziły, kupiłem czinczę, przylutowałem kabelki i klops :/
-Jak sprawdzić czy sub jest dobry ? - nie pamiętam kiedy ostatnio grał - leżał cały czas w kartonie..
-coś źle lutuję że nie chce wydać z siebie tchnienia ? - może za cieniutkie są te kabelki bo do normalnych głośników grube i sztywne a te strasznie liche...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub To
Panasonic SB W80 próbuję podłączyć go do wyjścia sub out ale coś nie bangla :/ są 2 opcje przylutowania do czinczy i oba sposoby nie dają rezultatu.. jak sprawdzić czy sub działa ? albo co robie nie tak ?
Opis Suba:
http://archiwumallegro.pl/search/13758011-...nic-sb-w80.html

A z zegarkiem to lipa totalna, może wprowadzą to z jakąś aktualizacją oprogramowania, swoją drogą ciekawe czy mają to modele rcdn7 i rcdn8... ?
Pozdrawiam

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...