Skocz do zawartości

Polska instrukcja do Yamahy RX-V677


buquiet

Recommended Posts

Cytat

interesuje cię coś konkretnego? - bo mogę pstryknąć kilka fotek ...



Generalnie chciałem poczytać...
Ale przede wszystkim wszystko o ARC bo mam z tym problem... :/
I o regulacji głośności YPAD
Więc jak możesz tych stronek fotki wrzucić to będę wdzięczny, albo na maila....

Rozumie ze nie masz pdf ?

Wczoraj próbowałem uruchomić ARC z TV LG przerobiłem 6 kabli i nic ... cisza :/ wszystko załączałem i w ampli i w TV i nic... :/

Może tu masz jakieś doświadczenia ? Nie wiem czy HDMI nie był za długi bo 5m ale tyle właśnie potrzebuje...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


buquiet@gmail.com

Próbowałem na markowych kablach : Hama, Philips, Vivanco...

Kable 1.4 high speed with enhernet wg specyfikacji ze zwrotnym kanałem audio ...
Z tego co czytałem to 2.0 jest standardem gniazda które jest wpełni obsługiwane przez 1.4 (2.0 nie wymaga innego kabla niż 1.4 - ma być 1.4b cat 2) Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URUCHOMIŁEM ARC !!!!! icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Okazuje że się rozwiązaniem jest simplink w moim LG musi byc włączony, jak się okazuje współpracuje z Yamahą i tunerem NC+ ADB

Teraz działa to tak:

1. załączam TV pilotem TV (antena) - włącza mi Yamahę w na kanle TV (AV4)
2. wyłączam TV pilotem TV - wyłącza wszystko
3. wszystko wyłączone - załączam media box NC+ włącza się TV na HDMI oraz yamaha na HDMI1 - pilotami od TV i nc+ mogę strerować głośnością Yamahy, po wyłączeniu amplitunera dzwięk przełącza się na TV
4. oglądając TV (antena) - załączm nc+ TV przechodzi na HDMI i Yamaha przechodzi na HDMI1

Wszystko pieknie śmiga icon_smile.gif

USTAWIENIA W AMP

HDMI Control ON
TV Audio Input TV4
ARC ON
Standby Sync ON

Cała reszta ustawia się automatcznie na " Standby Sync" i blokuje mozliwość zmiany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem z podłączeniem apli do TV na rożne sposoby, ale na razie lipa - na 99% mam zły kabel HDMI. Muszę nabyć jakiś lepszy.

buquiet - przyłączyłeś już swoje satelitki? Przeczytałem, że masz jakieś 4 omowe; ja też posiadam jakieś 4 om no name i trochę się waham - rozwiązanie tymczasowe, ale może być różnie ...
Ja chciałbym zainstalować jakieś budżetówki na tył typu Harman HKTS (są 8 omowe) lub Whartedale diamond 10 DFS (6 omowe) - generalnie mają być małe. Masz jakieś rozeznanie w tym temacie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No ja się nabiegałem do sklepu nie dla idiotów z kablami icon_smile.gif aż się udało, ale na kablu krury nie chodził a po uruchomieniu Simplink w TV poszło
Tak, satelitki Cantona grają i to całkiem fajnie icon_smile.gif Canton jest bardzo szklisty w swoim brzmieniu, naprawde przyswoicie, nie ma obaw z tymi 4 ohm i tak nie dojeżdża sie na maksa bo poziom głośności jest wystarczajacy...
Od dzisiaj graja już tylko 4 satelity icon_smile.gif udało mi sie dzisiaj kupić centralny Bostona 225 za śmieszne pieniądze właśnie w MM, głośnik został przeceniony z powodu porysowanej obudowy icon_smile.gif tylko zaden inteligent nie wpadł na to że jest to folia zabezpieczająca co również pisało na dużej czerwonej nakleice icon_smile.gif oczywiście im tego nie powiedziałem urwałem jeszcze 39 zł i kupiłem go za 400 zł icon_biggrin.gif Półdarmo bo najtaniej można wyrwać go za ok 800 icon_smile.gif
Ja myślę że puszczę moje Cantony na sprzedaż więc jesli byłbyć zainteresowany myślę że możemy się dogadać..

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...