Skocz do zawartości

Powrót do stereo


Diaderny

Recommended Posts

To jest Twoja opinia i to jak Ty słyszysz. A jeśli ktoś się nie zgadza, to jego problem icon_biggrin.gif I nie masz za co przepraszać.
Tylko wypada Ci podziękować za relacje.

Jeśli chodzi o rady, to mógłbyś pobawić się ustawieniem kolumn oraz akustyką.
Kolumny spróbuj wysunąć jeszcze do przodu (tak tylko poznawczo) i może skręcić trochę do środka bazy stereo.
Czy będzie lepiej? Sam ocenisz.
Warto by także dać jakiś grubszy dywan miedzy Twoim miejscem odsłuchowym a kolumnami a na ściany jakieś ustroje akustyczne
by zniwelować niekorzystne pierwsze odbicia dźwięku. Bo jak widzę kolumny stoją trochę za blisko ścian.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będę się bawił ustawieniami kolumn już próbowałem bliżej i dalej od ściany i najlepiej podbiyt bas wychodzi jak stoją około 50 cm od ściany i lepsza scena jest jak są skierowane lekko do środka jakieś 20 stopni.
Dywanu nie widac ale leży taki 5 cm włochaty.
Będę jeszcze kombinował z przewodami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zastawu i najważniejszego, że Ci się podoba. Cena za pm6005 też bardzo atrakcyjna względem ceny regularnej icon_wink.gif .
Dobrze że masz dywan, bo bez niego nawet dużo lepsze, czy droższe stereo, czy nawet kino brzmi byle jak. Tym bardziej że masz chyba(?) sporo płyt karton gipsowych, a one czasem lubią rezonować, odbijać dźwięk. Warto zatem mieć coś w oknach, na ścianie, czy podłodze.
Faktycznie jakiś odtwarzacz cd by się przydał, czy klasyczny tuner za parę złoty, bo skoro słuchasz radia, to szkoda w to mieszać tv. Może odtwarzacz sieciowy z radiem www i wejściem usb.
PS. Dosyć nie miałem, miałem trochę zajęć.
*********************************************
Zdrowych i spokojnych Świąt !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...