Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze głośników AVR 460 + sub REL


pytol

Recommended Posts

Witam,

prośba o pomoc w wyborze głośników do kina domowego.
Posiadam amplituner HK AVR 460 i subwoofer REL. Wcześniej testowałem kino Tonsil Siesta i teraz szukam czegoś lepszego.
Całość wykorzystywana będzie w pomieszczeniu 5x4m tylko, że z otwartą kuchnią ok 6mkw.

Myślałem o JBL ES90 lub malutkich Bose, jestem otwarty na propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alex2306
Malutkie BOSE zostaw dla "koneserów designu" i nie idź tą drogą. Fajny amplitunerek HK wymaga naprawdę ciekawych głośników i warto się przed ich zakupem troche pogimnastykować. JBL ES90 to ciekawy zestaw - ale zobacz też wyższy model ES100. Mają 25 calowe głośniki basowe co może mieć dość duże znaczenie przy twojej otwartej kuchni. Powinny wspomóc subwoofer, który i przy tylko tym wymiarze pokoju powinien mieć 100 150 W. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

JBL ES90 to ciekawy zestaw - ale zobacz też wyższy model ES100. Mają 25 calowe głośniki basowe co może mieć dość duże znaczenie przy twojej otwartej kuchni. Powinny wspomóc subwoofer, który i przy tylko tym wymiarze pokoju powinien mieć 100 150 W.

Przede wszystkim to ES100 będą za duże jak na taką powierzchnię, poza tym głośniki niskotonowe w tych kolumnach mają 25cm a nie 25 cali.
Tutaj powinny wystarczyć 80ES (albo starszy i bardziej wyrównany model E80).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Podaj proszę wykorzystanie Twojego systemu - czy to będzie tylko kino domowe, czy także muzyka, koncerty. Jeśli muzyka, to jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie.

Cytat

Witam,

prośba o pomoc w wyborze głośników do kina domowego.
Posiadam amplituner HK AVR 460 i subwoofer REL. Wcześniej testowałem kino Tonsil Siesta i teraz szukam czegoś lepszego.
Całość wykorzystywana będzie w pomieszczeniu 5x4m tylko, że z otwartą kuchnią ok 6mkw.

Myślałem o JBL ES90 lub malutkich Bose, jestem otwarty na propozycje.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...