Skocz do zawartości

mini multiroom- pomocy!


kijom

Recommended Posts

Potrzebuje pomocy w zakresie rozmieszczenia głośników po mieszkaniu oraz zakupu amplitunera sterującego tymi głośnikami ... ale po kolei:
Jestem na etapie wykanczania mieszkania (od podstaw stawianie scianek dzialowych itp.). Mieszkanie ma 2 pokoje+ salon z aneksem + łazienkę. Chciałbym aby w salonie znajdowała się jakaś centrala sterująca tym wszystkim. W łazience znajdowałby się jeden głośnik, w pokojach również po jednym głośniku oraz w salonie w jakis zestaw kina domowego. Głośnik łazienkowy i 2 pokojach mialyby za zadanie umilać czas spędzany w tych pomieszczeniach (cicha muzyka bez konieczności odtwarzania dźwięku w super jakości). Poszukuje rozwiązania które pozwalałoby mi na sterowanie tym wszystkim z pozycji smartfona, tak abym mógł bedąc w łazience włączyć muzykę tylko w tym pomieszczeniu i analogicznie w innych. Wszystkie przewody głośnikowe są puszczone po kablach więć system będzie w 100% przewodowy. Jakie mam możliwości w tym temacie? Czy jest możliwość zrobienia takiego systemu i ile kosztowałaby mnie ta impreza? Głównie chodzi mi o koszt amplitunera lub innego urządzenia sterującego. Poszukuję możliwie najtanszych rozwiązań. Sorka jeśli mylę pojęcia bo jestem zielony w tym temacie.

Z góry dziękuję za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...