Skocz do zawartości

Interface m-track ( szum, syczenie, przestery )


fejciu15

Recommended Posts

Witam, 2 dni temu zakupiłem zestaw do domowego studia czyli . Monitory M-audio BX5 D2 do tego interface M-audio M-track MKII (USB) a monitory połączone kablami jack/TRS. Używam programu FL Studio do produkcji. Wczoraj wystąpił problem otóż gdy robie coś w DAW w pewnym momencie nagle występuje szum, przestery generalnie aż uszy bolą i musze albo wyłączyć FL albo pogrzebać w ustawieniach z buffer size w M-audio ASIO wtedy wszystko wraca do normy. do tego gdy np. słucham muzyki i włącze pauze to w głosnikach przez sekunde lub dwie pozostaje takie syczenie,szum własnie Nie dzieję się tak tylko w DAW, słuchajac muzyki na youtube też potrafi nagle być sam szum. Na zintegrowanej karcie i głosniczkach creative , ktore mialem wczesniej nie było takiego problemu nigdy.. Prawidłowo ten interface, ktory kupilem powinien radzić sobie lepiej niż zintegrowana karta dzwiękowa ( realtek ) dodam , że mam powyłączane wszystko inne dotyczace dzwięku w windowssie, włączona jest tylko m-audio. Gdy działam coś w FL problem wystepuje nawet przy 700+ buffer size a wiecej nie chce ustawiać bo wtedy już odczuwać opóźnienie, ktoś miał podobny problem ? Prosze o odpowiedź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...