Skocz do zawartości

SŁUCHAWKI DO 1000 ZŁ


Recommended Posts

Wybór słuchawek to kwestia dość subiektywna icon_smile.gif .
Ja bym poważnie rozważał zakup przy tej cenie AKG K 601 lub K 702 .
Jedna przy słuchawkach tego producenta warto zwrócić uwagę na to, że należy je podłączyć na początku i ich nie słuchać przez przynajmniej 2 dni.
Wymagają wyjątkowo długiego czasu "wygrzewania" aby zaczęły grać tak jak powinny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Uważam, że nie ma potrzeby wydać aż takiej kwoty na słuchawki. Nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości, wiem to z autopsji:-) ja mam „zwykłe” słuchawki, Panasonica, te większe oczywiście, kupione za lekko ponad 100 zł i maja taki dźwięk, że oczy w głąb czaszki uciekają, a ucho mam bardzo wrażliwe:-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli jest lub będzie dedykowany wzmacniacz słuchawkowy, to spójrz koniecznie na świetne słuchawki AKG Q701. To trochę powyżej budżetu, jednak osłuchana osoba na pewno doceni klasę nauszników. Warto jeszcze spojrzeć na nauszniki Sennheiser HD600.
Natomiast w założonym budżecie warto przemyśleć Beyerdynamic DT880 lub DT990 najlepiej w wersji 250 omowej.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań służę pomocą. Jeśli jest taka możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...