Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze gramofonu


Recommended Posts

Ręcznie to mozolna i długotrwałą praca. Ja ploerowałem wkręrarką na wolnych obrotach, ale potem i tak jeszcze długo polerowałęm ręcznie.
Nie osiągnąłem takiego efektu jak sobie wyobrażałem.
Ale jak już zacząłęś polerować, to możesz próbować na różne sposoby. Może uda ci się osiągnąć zamierzony efekt, oby.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

gdzieś czytałem, że w takich zakładach korzystają z profesjonalnych past, co nie znaczy że nie mogliby odrobiny odstąpić icon_wink.gif
porozglądam się za takim miejscem u siebie. a swoją drogą - i tak jestem dumny z siebie, że mi się zachciało. no i część podziękowań należy się Wam za motywację do pracy icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze matuję. Moje pokrywy zazwyczaj są w stanie agonalnym (porysowane, głębokie rysy, byle nie popękane) i bez tego nie wiele można poprawić. Nadmieniam, że korzystam z polerki z gąbką plus pasta - wstępna i końcowa. Niestety, moje pokrywy nigdy nie są idealne bo żeby pozbyć się rysy o głębokości 1mm to tyle trzeba z niej zdjąć. UWAGA papier ścierny tylko ręcznie. W bolesny sposób do tego doszedłem icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej używam takiej zintegrowanej z uchwytem. Ostatnio używałem gąbki jako nakładki na tarcze (taka z rzepem) i cały czas bałem się, że jak omskinie mi się polerka to uszkodzę pokrywę bo była bardzo cienka. Jak będę w Skcach to mogę podać dodatkowe szczegóły - tam trzymam cały mój warsztat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygląda bardzo prosto. Jestem tylko ciekaw jak wygląda to na żywo. Bo to, że powierzchnia jest bez rys i wygląda jak nowa po naklejeniu tej folii, to normalne.
Jednak jestem ciekaw jak wygląda to, jak patrzy się na pokrywę z bliska, a dokładnie jak wyglądają te rysy pod folią. Bo to że jest naklejony protektor, nie rozwiązuje problemu porysowanej pokrywy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem propozycji ceny, to raz. A dwa, to wydaje mi się, że deklaracja odpowiedzi na pytania dotyczy bezpośrednio problemu potencjalnego klienta, a nie warsztatu i samego procesu technologicznego.
Przynajmniej ze strony biznesowej nie miałoby to sensu. Przecież to jest propozycja sprzedaży usługi, a nie patentu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zrobił się OT z tego polerowania pokryw, ale to przynajmniej twój temat i uczestniczysz w dyskusji.

A tak sumując, to ja nie wierzę w takie cudowne polerowanie, musiałbym się sam przekonać. A z tego co sam doświadczyłem w tej kwestii, to niestety nie spełniło moich wymagań.
Grzebiąc w temacie obróbki tworzyw sztucznych, natknąłem się na filmy przedstawiające cięcie, gięcie, klejenie plexi itp. Nie wiem, czy w pewnych przypadkach nie byłoby lepiej zamówić nową pokrywę na wymiar, niż męczyć się ze starą, bo w większości przypadków nie ma ani wyników, ani satysfakcji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...