Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze gramofonu


Recommended Posts

Dokładnie, możesz spróbować zakręcić talerzem. Jak pisałem wcześniej to raczej sprawa mechaniki układu. Całkiem możliwe, że podczas pakowania przycisk został wciśnięty, stąd taka a nie inna reakcja na ponowne jego wciśnięcie. A moze sam wcisnąłeś i nie zauważyłeś.
Pogadaj z sąsiadem, może sprawdzisz sobie u niego i posłuchasz przy okazji jak gramofon gra. Ja nie upatrywałbym się tutaj winy sprzedającego. Miesięczna gwarancja rozruchowa to nie jeden czy dwa dni. Skoro taką daje, to chyba jest pewien tego co oferuje kupującemu.
Sprawdź, przekonaj się czy wszystko działa jak należy. Nie ma się co gorączkować. Przecież nawet jeszcze go nie uruchomiłeś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

arti sąsiad dał mi dwie płyty icon_biggrin.gif (jedną country bo nienawidzi icon_wink.gif drugą jeszcze lepszą - radzieccy młodzieńcy śpiewający radzieckie pieśni po niemiecku, coś chyba z lat 70-80 icon_wink.gif )
a swoją drogą popsuł mi się sąsiad - na pytanie czy mógłbym u niego sprawdzić gramofon - nie ma czasu. tak samo było ze wzmacniaczem. no trudno.
nie udało mi się dzisiaj włączyć sprzętu bo wygrał dalszy ciąg remontu.
ale jest światełko w tunelu i to dość mocne i jasne. być może Pan sprzedawca miał rację bo pokręciłem trochę talerzem w prawo i przycisk kliknął, nawet parę razy bo chciałem sprawdzić czy to nie jednostkowy przypadek.
myślę, że będzie dobrze icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wydaje mi sie ze problem zniklna.
Co do sasiada no coz ludzie sie zmieniaja i nic na to nie poradzisz. Ale dostales dwa vinyle a o jakiej zawartosci to.... sam wiesz. Moim pierwszym vinylem byla plyta Modern Talkign icon_wink.gif i powiem Ci ze mam ja do dzis. Bardziej z sentymentu ale jest icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, że będzie dobrze icon_smile.gif
wczoraj przy okazji dowiedziałem się, że mam w pracy człowieka, który sprzedaje płyty po 5-10 zł i to wydania dwu - trzy płytowe icon_eek.gif
zrobiłem wywiad i ponoć opakowania bywają w stanie opłakanym ale same płyty bez zarzutu. chyba filantrop jakiś icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się z nim umówiłem na przyszły tydzień (bo bywa tylko raz - dwa razy w tygodniu). z tego co zdążyłem się dowiedzieć miewa pełen przekrój muzyki (zagraniczne i polskie), począwszy od lat 70 do końca 90. kolega z innego działu kupił od niego trzy płytowe wydanie Queen w stanie idealny za 15 zł icon_eek.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co dziękować. dzisiaj wpadłem tylko dosłownie na chwilę do tego sklepu, bo akurat służbowo się przemieszczałem z miejsca na miejsce. może jutro albo po niedzieli uda mi się zajść na dłużej, bo sam właściciel zasugerował, że aby przejrzeć na spokojnie jego płyty to trzeba lekko ze dwie godziny poświęcić. sklep bardzo fajny, przy regale z płytami stoi gramofon i każdą można odsłuchać icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalne podejście do rzeczy sprzedawcy to połowa sukcesu ich sprzedaży.
mam tutaj u siebie również taki sam sklep. 2 poziomy samych vinyli. jak sie zapytałem dla ciekawości ile ich posiada nie był w stanie odpowiedzieć. ale tak na pierwszy rzut oka bedzie pół miliona. sklep jest naprawde olbrzymi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, jak tak w pewnym momencie życia "poleciałem" z książkami (oczywiście wszystkie przeczytałem), ale zdarzało mi się zamawiać po 10 na raz, średnio raz w miesiącu icon_confused.gif
i teraz mam właśnie problem pt. gdzie to trzymać

co do zestawu "rozruchowego", to kupiłem:

http://winyle.pl/plyny-do-czyszczenia-plyt...ystatyczna.html
http://winyle.pl/szczoteczki-do-igly/1149-...us-cleaner.html
http://winyle.pl/szczoteczki-do-plyt/5008-...ar-classic.html

myślę, że na początek wystarczy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...