Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze gramofonu


Recommended Posts

Kabel podłączasz do wzmacniacza, jest tam gniazdo uziemienia.
Wiesz co, jak przyjdzie Ci wszystko, to zanim podłączysz to pozwól że Cię pokierujemy. Raz był taki przypadek, że jeden Użytkownik składał zestaw, podłączył to źle i spalił wzmacniacz. Jak nie jesteś pewien, to lepiej zapytaj zanim coś się uszkodzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

2x4mm ze Zbyromexu

wzmacniacz, gramofon, głośniki - jedne koszty,
sprawy poboczne (akcesoria) kolejne koszty icon_wink.gif


icon_eek.gif icon_eek.gif no to się narobiło icon_neutral.gif miałem za dużo czasu to pomyślałem, że wymiotę brudy z gramofonu pędzelkiem, omiotłem z wierzchu, po bokach, uniosłem lekko pokrywę do góry (nawet nie do połowy) i usłyszałem piękne trach :/
strzelił prawy wpust pokrywy w zawias. całe szczęście plastik został w zawiasie. Jest sens to rozbierać i spróbować jakoś skleić albo dawać do kogoś do pospawania plastiku? Czy lepiej kupić nową pokrywę? (o ile można je gdzieś dostać). I jak rozebrać zawias??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyczytałem w jakimś artykule, że strzelające plastiki to częsta przypadłość tego sprzętu icon_sad.gif
jest jeden plus - czego się nauczyłem - jak zdjąć pokrywę icon_wink.gif

udało mi się wyjąć plastik z zawiasu i wcale nie trzeba go ściągać (to druga rzecz, którą już wiem icon_wink.gif )

da się to jakoś posklejać żeby trzymało? wyczytałem, że klejenie kropelką akurat w tym przypadku mija się z celem ...

DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc pokryw gramofonowych jest zrobiona z plexi, wiec najlepiej udaj sie do sklepu i zaciagnij info lub poszukaj info w necie jakimi klejami najlepej to robic. Pamietam, jak robilem samemu swoja obudowe do gramka i klej byl jednoskladnikowy, ale za to bardzo mocny i szybko schnal. Niestety nie pamietam nazwy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zobaczę w jednym sklepie czy będzie ten klej icon_smile.gif
dzisiaj kupiłem swoje pierwsze płyty: Shaky Stevens, Neil Diamond i sound track z Saturday Night fever (wydanie dwupłytowe, na jednej Bee Gees, na drugiej Bob Dylan), płyty w stanie idealnym, opakowania widać, że używane ale bardzo ok. do tego oryginalny kompakt Scorpionsów (stan idealny) - łącznie za całość 40 zł. Dodatkowo powiedziałem co ma mi Pan odkładać icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...