Skocz do zawartości

Shure SE846-CL-EFS


JerzyJerzyJerzy

Recommended Posts

Hejka!
Planuje od już dłuższej chwili zakup IEM'ów Shure SE846, ale borykam się z problemem gdzie je kupić. Słuchawki nie są tanie i średnio widzi mi się powierzanie takiej sumy niewłaściwemu sprzedawcy.

Na stronie valuebasket.pl jest bardzo interesująca oferta za niską cene, lecz wyczytałem bardzo dużo negatywnych opini o tym sklepie. Za znacznie wyższą cenę znalazłem ofertę ze strony audiomagic.pl, natomiast znalazłem właściwie tylko dobre opinie i ogólnie wygląda całkiem obiecująco.

Myślicie że mogę zaufać tej stronie? Czy może znacie jakieś lepsze oferty?
Z góry dzięki za pomoc icon_smile.gif

(a swoją drogą, wiecie też co może oznaczać skrót EFS? Nie mogłem nigdzie znaleźć na to odpowiedzi i zżera mnie ciekawość icon_razz.gif)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wiem icon_smile.gif . Jednak fakt że im szybciej sprawa zostanie załatwiona, tym prędzej wpłyną pieniądze, może wpływać na szybkość działania sklepu. Z moich doświadczeń starają się załatwić wszytko jak najszybciej i jest to ponoć ich dewizą. Jedyne złe opinie na temat tego sklepu to to że zdarza się że czasem towar jest dostępny na stronie , a faktycznie dopiero muszą go sprowadzić. Niestety tak działa wiele nawet bardzo renomowanych sklepów internetowych ( np. merlin.pl ) . Nie sadze żeby sklep który oferuje takie słuchawki w dobrej cenie miał je fizycznie w magazynie. Musicexpress jest jednym z niewielu sklepów które kontaktują się telefonicznie odnośnie szczegółów np. ewentualnych opcji. To znacznie przyspiesza sprawę w porównaniu do korespondencji elektronicznej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...