Skocz do zawartości

co sądzicie o wzmacniaczu onkyo A-9030 i cd. C-7030


grzegorz39

Recommended Posts

To że jest napisane Made in china o niczym nie świadczy ( poza regionem świata) , Tajwan i Malezja też są miejscem budowy zakładów dla większosci koncernów, bardziej zasłużonych i wielkokrotnie droższych elementów.
Zestaw dość specyficzny i mało popularny, nawet opis i testy nieco droższego A9050 nie przekłądają się na jakiś sprzedażowy szał (mimo wejścia optycznego, o który tyle ludzi pyta) Wydaje mi się że ten wzmacniacz to taki poziom jak np. Pioneer A20, a cenowo Pioneera A30(chyba jednak lepszego), zaś Cd c7030 ma przynajmniej niską cenę.
Jak szukasz czegoś niedrogiego i nowego, a raczej mocnego, bardzie przewidywalnego to może wzmacniacz Yamha as 300, lub amplituner stereo yamaha rs 500, do tego cd300 - cena w sumie podobna. Lub na bazie Pioneera A30 i cd pd10, Denona pma520 i dcd520 choć do jamo 626 może to zbyt masywnie grać.

Uff naszukałem się w poprzednich postach że masz malutki icon_wink.gif 50m pokoik. Te jamo 626 przynajmniej się tam nie uduszą, bo boczny głośnik musi miec trochę miejsca , a dośc głośne jak za te pieniądze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz39. Czy zdarza Ci się czasami pomyśleć gdy coś kupujesz? Kupiłbyś 10 litrów piwa za 1,99 zł?
No właśnie.
Czy dość duże (111 cm) a każda ma po 6 głośników mogą wykrzesać z siebie jeszcze jakąś jakość dźwięku?
Bo moim zdaniem to tylko atrapy a wszystko poszło w "dresiarski" wygląd.
W tej cenie trudno kupić parę nowych niewielkich monitorków (dwugłośnikowych). A używanych też się trzeba dobrze naszukać, by grały w miarę dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Te kolumny to kompletne nieporozumienie, absolutnie nie zwracaj uwagi na takie pierdziawy. Po pierwsze napisz (bo nie zauważyłem) jaki masz budżet na kolumny, najlepiej podaj jego górną granicę. Wtedy będziemy wiedzieli jak się poruszać i czego szukać. Po drugie proponowałbym Ci zdecydować się na zakup kolumn używanych, bo zagrają o niebo lepiej niż nowe w tej samej cenie.
Do takiego metrażu zdecydowanie musisz mieć kolumny podłogowe, bo o monitorach raczej nie ma mowy. Jednak nie takie dziadostwo, bo to zwykłe wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Określ także jakie brzmienie lubisz, wtedy będzie można zaproponować Ci jakieś konkretne modele.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem ich kupować!! Chciałem tylko poznać wasze opinie. Ta rafała ; ''O Boże '' jest najlepsza icon_biggrin.gif budżet mam już ok. 3 tys., ale to na cały sprzęt wzmacniacz+cd +kolumny..a w niedalekiej przyszłości pewnie i gramofon...Zwlekam trochę z zakupem bo cały czas coś jeszcze ''dociułam'' icon_smile.gif Jakie brzmienie lubię? jak pisałem we wcześniejszych rozmowach miałem tylko unitrę i kolumny miltony...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że może być używane! Co do brzmienia to trudno mi powiedzieć. Słucham i popu,polskiego rocka a i metallica czasem... Nie miałem możliwości posłuchać innych sprzętów....ale chciałbym, żeby jakoś to też i trochę wyglądało-wcześniej polecono mi onkyo integrę 8850-ciekawa i trochę fajnie,że ma pilota.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...