Skocz do zawartości

Słuchawski z redukcją hałasu - Snab?


Recommended Posts

Cześć,
testowalem w sklepie sluchawki Bose Quiet Comfort 25 i... coz, zakochalem sie w redukcji hałasu, ale nie stac mnie na ten model. Szukam alternatywy - jakie inne (znacznie) tansze sluchawki z redukcja halasu polecilibyscie? Oprocz redukcji halasu i dobrej izolacji od otoczenia zalezy mi na ergonomii (zeby byly wygodne na duzej glowie i nie meczyly przy dluzszym noszeniu) no i na dzwieku oczywiscie, ale nie mam superczulego ucha icon_wink.gif

1) Poki co najciekawsze wydają mi sie Snab Overtone HS-ANC41M, tym bardziej ze mozna je kupic za tylko 200 zl - polecacie? Czy mikrofon i te funkcje odbierania, poglasniania dzialaja z telefonem z androidem? Boje sie przede wszystkim tego, ze podobno pałąk nie jest zbyt duzy i moze uciskac oraz ze jest w nich goraco w cieplejsze dni (?). Jak ma się sprawa z szumem gdy nie słucha się muzyki?

2) Inne w dość dobrej cenie to Asus Vulcan ANC - co o nich sądzicie? Wyglądają średnio, ale jeśli miałyby dobrze działać...

3) GEAR4 GP01nc - ktoś sprawdzał to coś? icon_wink.gif


Czy da sie sluchawki Snab, Harman, Kruger Matz wyprobowac w jakims sklepie w Warszawie?

dziekuje bardzo!

P.S. Pytanie "poboczne" - czy kabel, którym chciałbym przedłużyć słuchawki i podłączyć do karty dźwiękowej lub głośnika komputerowego słyszalnie obniża jakość dźwięku?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Brak odpowiedzi na inne Twoje pytania dokładnie z ps. dot. przedłużenia kabla 3,5mm - jeżeli jest to dobrej jakości, dobrze ekranowany kabel to nie będzie problemu. Osobiście mam jack-jack od Melodiki. Trochę wysoki kołnierz we wtyku co może stanowić problem przy podłączaniu do tel szczególnie z coverem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...