Skocz do zawartości

Proszę o Pomoc Wybór Kina Domowego


markot84

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Zabardzo nie wiem co mam zrobić, mam zamiar zakupic kino domowe i nie wiem od czego zacząć jaki mam sprzęt kupić a co dopiero kolumny. Jestem laikiem w tych rzeczach i prosze was o Pomoc. Troszeczkę się dowiadywałem po sklepach i każdy co innego twierdzia a ja mam coraz większy kłopot. Mam zamiar kupić pełne kino domowe (aplituder,dvd,głośniki +sub) chciałbym przeznaczyć kwotę do 5500 tyś całość bez kabli oczywiście. powierzchnia urzytkowa to pokój 22 m2. Chciałbym słuchac więcej muzyki tak z 70% a 30 kino. Muzyka preferowana to klubowa trace i techno. Czyli interesuje mnie głeboki i soczysty bas. Proszę o pomoc co mam zrobić. Ktoś mi zaoferował taki zestaw :
Denon 1508 + DENON 1740 + Dali Concept Power. CZY BĘDZIE DOBRY?. pROSZĘ O RADĘ I POZDRAWIAM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest określić czy usłyszysz różnicę między tymi dwoma modelami amplitunerów. Nie znam Twojej percepcji słuchu. Jeżeli uważasz że mogą grać podobnie lub różnice w dźwięku są na tyle nie istotne, to nie warto dopłacać tych 400zł różnicy. Chociaż warto kupować rzeczy najlepsze na jakie nas w danym momencie stać, takie jest moje zdanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za odpowiedzi choć nadal nie wiem co mam zrobić proszę was o jeszcze jedną opinię n atemat tego zestawu HARMAN KARDON AVR 247+DVD 27+NORTHRIDGE CINE pack kolega mi tłumaczył żę jbl jest jak znalazł dla tych którzy lubią słuchać muzyki klubowej że dzwięk z tych kolumn charakteryzują sie dobrym basem.Ja się wacham między zestawem denona z głosnikami dali concept6 a harman kardon z głosnikami jbl northridge cine pack oczywiście oba zestawy z sub, Prosze was o dobre opinie dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...