Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
masseur

Czy subwoofer poprawia jakość dźwięku?

Recommended Posts

Cześć!
Chciałbym się dowiedzieć czy subwoofer tylko zwiększa siłę basu, czy też powoduje, że jest on bardziej aksamitny, a tym samym polepsza ogólną jakość dźwięku przy każdym gatunku muzyki ?

Czesc,

Chodzi Ci o muzyke stereo? Czyli brakuje Ci niskich tonow rozumiem. Jezeli tak to subwoofer sprawi ze dolozysx sobie do brzmienia bassu i bedzie on bardziej wyrazisty lecz niestety woofer nie wplynie na inne pasma czyli srodek i wysokie tony...

Nie wiem czy brakuje mi niskich tonów. Po prostu w moim samochodzie bas jest mocny, ale nie jest taki gładki tylko tak typowo dudni i zastanawiam się czy nie domontować do standardowego 12-głośnikowego systemu Premium Sound subwoofera. Czy taki subwoofer załatwiłby sprawę?

Wszystko zalezy jaki masz wzmacniacz samochodowy, jakie uzywasz kable. Czy masz tube bassowa czy glosnik bassowy zamontowany na tylnej polce. Jezeli tak to czy bagaznik jest wytlumiony, czy polka jest sztywno zamontowana czy lata we wszystkie strony? Jest mnostwo elementow ze niskie tony bucza w Twoim samochodzie.....

Cześć.

Mogłeś napisać w odpowiednim dziale ten temat. A co do dudniącego basu w samochodzie, to nie jestem przekonany czy dodatkowy sub poprawi sprawę. Wydaje mi się że wręcz przeciwnie.

Podejrzewam, że nie chodzi tutaj o dadanie dodatkowego suba tylko zobre zestrojenie całości. od wzmaka po wygłuszenie auta.

Więcej nie ma już co pisać. Powodzenia kolego w eliminacji dudniącego suba w aucie.
Faktycznie to jest forum a sprzęcie audio do domu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować