Skocz do zawartości

Pylon Pearl 25 + Denon DCD-520AE + PMA-520AE


pawcio0404

Recommended Posts

Hej Forumowicze.
chciałbym podzielić się z Wami moim zakupem tj.
Denon DCD-520AE
PMA-520AE
Pylon Pearl 25
Przewód głośnikowy 2x4mm2 SL-10 ALPHARD DA VINCI
z TV podłączony DAC Fiio D3

posiadam zestaw niedługo bo od ok. 2 tygodni. ale gra już naprawdę wyśmienicie! a jeszcze kolumny się nie wygrzały.

co do zakupu: zakupiłem zestaw po czytaniu wielu opinii na temat tych elementów zestawu. chciałem złożyć zestaw w miarę tani ale i bardzo dobry (najlepiej jak to możliwe) złożony z Nowych elementów (po zakupie wadliwych wzmacniaczy mam uraz do używek)

zestaw gra w pokoju 24m2 - moc do takiego pomieszczenia w zupełności wystarczą !
jeśli chodzi o dźwięk:
grają piękną górą
dobrym mocnym dołem,
dobrze jest odsunąć kolumny od ściany wtedy bas jeszcze lepiej rozchodzi się po pomieszczeniu.
może śmiało konkurować z zachodnimi firmami które są w większości przereklamowane.

sama budowa kolumny zachwyca jakością wykonania. ładna pięknie skrojona.
kolumny zadziwiają przede wszystkim jakością do ceny ! mogą śmiało konkurować z dużo droższymi kolumnami !

Jakość w tej cenie jest oszałamiająca ! - naprawdę polecam niezdecydowanym a chcącym kupić bardzo dobre nowe audio i co ważne

Pylony po rejestracji na stronie producenta dostają 3+1 roku GWARANCJI ! A to świadczy o jakości i niezawodności sprzętu

Firma Pylon - Polska możemy być dumni że Polska firma tworzy bardzo dobry sprzęt muzyczny.

w razie pytań proszę pisać icon_smile.gif postaram się pomóc !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...