Skocz do zawartości

DENON DVD-3000 - co to za sprzęt ?


Perkoz_1

Recommended Posts

Witam.
Może ktoś z Szanownych Kolegów posiada taki odtwarzacz albo wie cokolwiek na jego temat to proszę bardzo o podzielenie się ze mna opiniami o nim. I czy warto za niego dać 350 zł. Zaznaczam, że jest w idealnym stanie wizualnym, w pełni ukompletowany i 100 % sprawny technicznie. Czy może nie lepiej kupić nowego Denona DVD 1710 za 349 zł? Niby wymieniony w tytule tematu model był kiedyś zaliczany do wysokiej półki. Sam nie wiem co robić bo w temacie DVD nie jestem za mocny. Do tej pory zajmuję się tylko audio. Boję się wtopić kasę.
Aktualnie posiadam zestaw kina - odtwarzacz Philips 763 SA oraz amplituner Philips FR 984. Odtwarzacz ten obsługuje SACD. Nadmieniam, że w 80 % słucham muzyki a tylko w pozostałych 20 % sprzęt służy do kina domowego. Czy w ogóle DVD Denona dobrze odtwarzają audio z CD?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
widzisz dvd3000 denona tak jak napisales kiedys nalezal do tzw wyzszej polki ale w glownej mierze zostal stworzony do ogladania filmow a nie slychania muzyki no i nie do konca wiem czy dobrze wspolpracowalby z Twoim Philips-em...
radzilby zrobic odsluch przed ewentualym zakupem
pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...