Skocz do zawartości

Mikrowieża do pokoju


arl3nu

Recommended Posts

Bardzo ładna mikrowieża. Na pewno będzie ozdobą pokoju. Sprawdź tylko czy ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz.

Gdybyś jednak chciał sprzęt, który dobrze zagra muzykę a nie tylko będzie wyglądał, to napisz jak należy pierwszy post:
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
W "okolicach" 700 zł można złożyć naprawdę dobry zestaw np. odtwarzacz CD, wzmacniacz stereo, kolumny (raczej podstawkowe, choć jesli pokój masz wielki... icon_rolleyes.gif ). No może na jakiś niedrogi tuner starczy?
Oczywiście myślę tu o elementach z drugiej ręki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chodziłem po sklepach, testowałem i wpadł mi w oko ten oto sprzęt:
Jakie są wasze opinie na ten temat?


Skoro nie tylko chodziłeś, ale też testowałeś to duży plus dla Ciebie. Znaczy że zdajesz sobie sprawę że każdy sprzęt gra inaczej, nawet jeśli to tylko mikro wieża.
Ważne jest jak gra i jakie ma np. funkcje-wejścia, w końcu to wieżyczka multifunkcyjna, chyba że to nieważne, to wtedy lepiej kupić coś dojrzalszego w brzmieniu.
Jeśli ona Tobie się podobała to nie szukaj poklasku u innych, bo opinie użytkowników takich wieżyczek są mocno spolaryzowane, ten co kupił markę X chwali tylko X bo niestety nic innego nie słuchał i powie że ta ma np. za mało światełek, czy brakuje jej nalepki moc 300W itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...