Skocz do zawartości

Jaki CD do odsłuchu plyt


pawcio0404

Recommended Posts

Witajcie. mam do Was pytanie w sprawie sprzętu czytającego CD/mp3 itp

posiadam denona Denon DCD-520AE gra super - jednak odczytuje tylko CD

zastanawiam się czy np kupno jakiegoś blue-ray było by złym posunięciem ? byla by możliwość odczytu DVD oraz filmów zawsze cos icon_smile.gif

zastanawia mnie tylko że chyba musi być jakaś potężna różnica między tym denonem CD za (ok 750zł) a jakimś odtwarzaczem blue-ray za 400zł

z góry dziękuję za informacje icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa, kiedyś odkopałem jakieś stare odtwarzacze typu manta, samsung itd. dźwiek był różny. Nieraz był taki płaski techniczny, a nieraz taki zmiękczony, ciepły. Zależy jak się trafi, co się lubi. Różnica pewnie by była tym boleśniejsza jakbyś tak porównał wpinając jeden model i drugi we wzmacniacz i przełączał ta samą piosenkę, ale tak na codzień można się pewnie przyzwyczaić, czego oczy nie widzą....
Zestawy kina domowego sprzedają w zasadzie tylko w komplecie z breyem, klienci na nich słuchają muzyki, a niektórzy je chwalą za możliwoć odtworzenia płyt w formacie sacd, myślę że aż tak negatywnego wstrząsu nie przeżyjesz icon_wink.gif
Niezły w odtwarzaniu toru audio ( choć nie tylko ma inne zalety ) jest przyzwoity i stosunkowo niedrogi bluray pioneer bdp170 ( ok 420zł ). Tańsze to już tylko dwie koreańskie marki, a jak coś lepszej klasy, czy może marki to powyżej 1tys. 170 ma wyjście analogowe audio do wzmacniacza i wiadomo hdmi dla bluray. Jest opcja bodaj sound retriver, jakoś tam poprawiająca jakośc mp3 i innych plików. Niestety jak to w bdp żeby poskakać między katalogami plików muzycznych trzeba dać podgląd z tv icon_confused.gif Oczywiście można potem wyłączyć tv i już dalej tylko słuchać .
Co do różnicy to są, ale pomyśl że są też jakieś odtwarzacze dvd nawet po 100zł icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es...5165254974.html

Sprzedający: hurtszkolny_pl
Wiesław KOBIERZYŃSKI
82-230 Nowy Staw


UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj. Kupiłem i mam problem. Gość jest oszustem. Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy i jakikolwiek kontakt z oszukańcem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...