Skocz do zawartości

Zestaw Philips - czy warto?


PatoLesio

Recommended Posts

Hej,
Nie jestem znawcą sprzętu, ale planuję zbudować swoją bazę do muzyki, postanowiłem, że zapytam Was o radę.
Dostałem możliwość nabycia zestawu Philipsa ze zdjęcia za nieduże pieniądze. Sam nie wiem czy warto. Na tę chwilę nie mam nic więcej poza tym zdjęciem.
Czy możecie powiedzieć mi coś na jego temat? Czy do tego był dostępny pilot?
Nie mam bardzo dużych wymagań co do sprzętu - ma grać, również pod mocniejszymi głośnikami, których będe szukał w dalszej kolejności. Zestaw nie musi dla mnie wyglądać wystrzałowo.
Będę wdzięczny za radę + ew. info ile taki sprzęt może być realnie warty.

Dzięki za wszelkie opinie i rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ze zdjęcia jest bez firmowych głośników...towarzystwo gipsu, cementu raczej nie rokuje dobrze na poprawne działanie. Myślę że to Ty robisz przysługę komuś zabierając go za darmo, wartość magnetofonu kasetowego z radiem, bez Cd (nawet z kolumnami jeśli są ) może 50zł .
Czy był pilot to sam powinieneś wiedzieć, spisz model urządzenia, którego na tej fotce nie widać i wpisz w google pewnie wyskoczy jakiś opis.
Poczytaj zakładkę pierwsze posty http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie duze pieniadze to zanczy jakie pieniadze?
Po pierwsze musisz wiedziec czy wszystko dziala od gramofonu, poprzez radio i reszte komponentow. Wez ja do siebie do domu. Doprowadz ja do porzadku, wyczysc, przesmaruj, podlacz pod jakiekolwiek kolumny i zobacz co sie dzieje. Moze wszystko bedzie sprawne i wtedy za jakas symboliczna kwote bedziesz posiadaczem Philipsa. Jezeli jesli cos bedzie nie dzialac daj sobie z nia spokuj. Szkoda zachodu z naprawa...
Wszystko zalezy teraz od Ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...