Skocz do zawartości

Acoustic energy neo 1 - opinie


MAreve

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu w/w kolumn (http://allegro.pl/acoustic-energy-neo-1-i5214064616.html#tabsAnchor).
Od pewnego czasu na nie poluję lecz nic ciekawego wcześniej nie było, aż do dziś.
Wzmacniacz jaki posiadam to pioneer A656A.
Kupuję je w ramach testu, no chyba że mi się bardzo spodobają to wtedy je zostawię jako drugie kolumny:).

Czy jest to dobre połączenie z tym wzmacniaczem i czy ta oferta jest godna uwagi?

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Tannoye DC 2000, świetne kolumny, lecz niestety u mnie na razie są stłumione bo grają w małym pokoiku i w dodatku są pod blatem-biurkiem.
W Polsce są nieosiągalne, szkoda mi ich sprzedać bo wiem,że później byłby problem z ich zdobyciem.
Ciągle mnie męczą te acousticy właśnie ze względu na to że grają lepiej od kef'ów:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czy grają lepiej to jeszcze nie wiadomo.
A jak Tannoye ? Przypominam sobie że kupiłeś od Dona, tak ? Coś tam Ci później w nich pukało chyba, tak ? Czy to się wyjaśniło ? Mam nadzieję że tak, bo kolumny są ciekawe i bardzo dobrze grają. Szkoda że nie masz możliwości ustawienia ich normalnie/jak należy.

P.S. Czy to Ty spaliłeś wzmacniacz zaraz po zakupie ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...