Skocz do zawartości

Które lepsze kolumny do kina?


damian7110

Recommended Posts

Które lepsze kolumny do kina? Taga Harmony 606 SE vs. Jamo 623 vs. JBl TLX 6? Który zakup jest korzystniejszy?
Kolumny podpięte do Denona avx-1100w, który zestaw dawał by lepszy efekt aby nie dokupywać subwoofer. Do oglądania filmów wyłącznie !!!
Interesuje mnie wasza opini na temat tych kolumn, mają one dość odmienne konstrukcje.
JBL były by używane a TAGi i Jamo nowe.
Pokój 4 na 6m, TV znajduje się n krótszej ścianie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli zestaw będzie wykorzystywany tylko do filmów, zdecydowanie polecam kolumny marki Jamo. Model S 626 HCS będzie w stanie optymalnie nagłośnić Twoje pomieszczenie, gwarantując potężny bas.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jamo, ale już ich waga trochę mówi za siebie a do tego z boku 20 cm niskotonowy głośnik

Czy będzie jakaś różnica miedzy jamo 626 a 628 ? Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji EDYTUJ by uzupełnić swoją wypowiedź zamiast pisać jeden swój post po drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Denon avr-1100w jest dobrym amplitunerem do kolumn Jamo s628. Chodzi mi o to czy wykorzysta on cały potencjał tych kolumn, bo w końcu mają one 25 cm g.niskotonowy.

Kolumny podłogowe Jamo S 628
- System 3-drożny
- Przetwornik wysokotonowy 25mm
- Przetwornik średniotonowy 127mm
- Przetworniki niskotonowy 254mm
- Pasmo przenoszenia 37hz-20kHz
- Moc ciągła 150W
- Moc chwilowa 240W
- Skuteczność (dB, 2.8V, 1m) 90
- Impedancja 6 omów
- Wymiary 1134x190x380 mm
- Waga 25.5 kg

Denon avr-1100w
7 kanałów (po 145 W na każdy) dyskretny wzmacniacz mocy dla osiągnięcia mocnego i szczegółowego dźwięku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy Denon avr-1100w jest dobrym amplitunerem do kolumn Jamo s628. Chodzi mi o to czy wykorzysta on cały potencjał tych kolumn, bo w końcu mają one 25 cm g.niskotonowy.

Pewnie wykorzysta, ale czy będziesz mógł prawidłowo rozstawić takie kolumny i rozstawić je w odpowiedniej odległości od ścian?
Jednak te Twoje 24 metry kwadratowe to może być za mało...

Ja bym raczej szukać kolumn z wszystkimi głośnikami na froncie - wg mnie w podobnej cenie lepsze by już były kolumny TAGA 806. O używanych nie mówiąc. icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 24 m 2 nie ma sensu kupować podłogówek . sam mam 22 m 2 i podstawkowe mi wystarczają . Podłogówka sie "udusi" tym bardziej Taga 606 , 506 - słuchałem jej w Regułach i przepraszam ale to było doświadczenie bardzo negatywne.

http://allegro.pl/zestaw-5-1-wharfedale-mo...5264430270.html

takze system mniejszy http://www.wharfedale.co.uk/product.php?pid=36
amplituner X 1100 spokojnie wystarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...