Skocz do zawartości

Wycena sprzętu - laik prosi o pomoc


Recommended Posts

Witam.

Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o sprzętu audio. Użytkuje na codzień to co przeciętny Kowalski, dlatego kiedy przyszło do wstępnej wyceny wartości rzeczy znalezionych na strychu oraz nazewnictwa CO TAKIEGO POSIADAM, złapałem się za głowę i trafiłem na to forum z nadzieją, że znajdę tu pomoc.
Google nie odpowiedziało mi na żadne z haseł, dlatego jeśli ktoś jest w stanie powiedzieć mi:

a) co to takiego
b) krótka specyfikacja
c) przybliżona wartość
d) gdzie oprócz allegro mogę tym handlować

TO BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY ; )

1. Compact Anlage Electronic 3003 Stereo



2. Grundig TK 19 de lux



3. Braun Audio 400


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie zanaleźć jakiekolwiek informacje na tema tego sprzętu. a już napewno nie sprzedaż za wysokie pieniądze. jak zauważyłeś jest mnóstwo róznego rodzaju komponentów audio na rynku. moja rada jest taka o ile chcesz to sprzedać - wystaw na allegro bez ceny minimalnej na licytacje i kontroluj co się dzieje. pamiętaj tylko, że sprzęt musi być sprawny i nadawać się do ekspoatacji... inaczej nie widzę sukcesu niestety ze sprzedażą, chyba że trafi się kupujący, który będzie wiedział coś nie coś o nim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy tak ciężko kliknąć tu i tam ?
Zobacz :
1. Compact Anlage Electronic 3003 Stereo (tutaj co prawda inny sprzęt, ale bardzo podobny)
http://www.ebay.de/itm/Plattenspieler-Phil...=item35e787d3c5
2. Grundig TK 19 de lux
http://www.ebay.co.uk/itm/Grundig-TK19-Ton...=item4637096808
3. Braun Audio 400
http://www.ebay.de/itm/braun-audio-400-/12...=item1c502c39be
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że amatorów takich starszych konstrukcji nie brakuje, a przynajmniej jest ich spore grono. Sądząc po różnych dostępnych pozycjach na aukcjach, to chyba jest jednak jakieś zainteresowanie w tej kwestii.
Ja proponowałbym wystawić taki sprzęt na licytację od złotówki i ustawić jakąś cenę minimalną . Jak nie sprzedasz to przynajmniej będziesz wiedział jakiej sumy możesz się mniej więcej spodziewać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, byłem pewien, ze już zaniechałeś temat. No ciekawe. Jeżeli sprzęt jest sprawny, to z pewnością jest coś wart, bo sprzedając na części, albo jako uszkodzony (chociaż może właśnie ktoś tam gdzieś szuka zamiennych do takiego kloca), raczej cena nie będzie wysoka.
Mam nadzieję, że uda Ci się zyskać przynajmniej przybliżoną oczekiwaniom sumę za ten sprzęt.
Oczywiście daj znać jak się sprawy potoczyły.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...