Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich icon_smile.gif otóż pewien czas temu zainwestowałem w bardzo milutkie słuchaweczki, Beyerdynamic Custom One Pro, jednak wejście słuchawkowe w moim komputerze oraz jego komponenty dźwiękowe nie są wystarczająco zadowalające. Zwracam się z prośbą o radę, ponieważ poszukuję jakiegoś fajnego DAC'a lub czegoś w tym stylu, mieszczącego się w budżecie około 500 zł. Zastanawiałem się nad NuForce uDAC-3 ----> http://audiomagic.pl/wzmacniacze-sluchawko...Gu5ohoCc3Hw_wcB . Chciałbym prosić o opinie na temat tegóż urządzenia oraz propozycje jakichś innych ciekawych rzeczy z tej półki cenowej. Z góry dziękuję za rady icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FiiO E10K Olympus 2, głównie dla wyjścia line out, ale słuchawki też podpinałem. Pewnie są lepsze opcje, ale ja jestem zadowolony. Moim zdaniem gra lepiej niż wyjście rca w Playstation 3. Skok jakości względem integry laptopa, stacjonarki, i stacjonarki z SB Live niesamowity. Słuchawki CAL.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ja się podłączę do tematu: chociaż w zasadzie zależy mi na Waszych opiniach odnośnie takich DAC-ów

1. ODAC (czyli Objective DAC np od epiphany acoustics)
2. Cambridge audio DacMagic XS (czy dobrze rozumiem, że ten działa też jako wzmacniacz słuchawkowy?)

i jak powyższe mają się do rozwiązań od Fiio?

wg wielu opinii w necie (szczególnie na amerykańskich stronach) NuForce jest mocno podkoloryzowany - czy macie podobne wrażenia (mi raczej zależy na jak największej neutralności DAC-a)

Pozdrawiam,
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...