Skocz do zawartości

Słuchawki stereo nauszne zamknięte


Recommended Posts

Witam,
Poszukuję słuchawek nausznych zamkniętych w których uszy mieszczą się wewnątrz.
Budżet - rozciągliwy. Powiedzmy 1000zł na start za nowy sprzęt. Jeżeli będzie coś za co bardzo będzie warto dopłacić to dołożę jeszcze trochę ale mimo wszystko jeżeli istnieje jakaś ciekawa propozycja słuchawek za np 600zł to bardzo chętnie ją przyjmę.

Mój obecny sprzęt: DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym Fiio E07K (Wolfson WM8740+ AD8692 z MX97220) + Creative Aurvana Live! z oryginalnym kablem (Słuchawki to rebrand Denona).

Wydaje mi się, że moje słuchawki są dość ciemne. Przydałyby mi się takie które grają dość jasno, z lekko sypką górą oraz lekko konturowym, bardzo nisko schodzącym basem. Dodatkowo oczekuję przyzwoitej sceny, przestrzeni. Tego mi najbardziej brakuje w moich słuchawkach. Jeżeli znajdą się w tym przedziale cenowym słuchawki z dobrą separacją też będzie to ich atut.

Słucham bardzo różnej muzyki więc wymienienie jej będzie ciężkie. Zaczynając od Dire Straits i kawałka Brothers in Arms, przez Wiz Khalifa - Black And Yellow kończąc na utworach Artura Andrusa czy Nightwishu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 można kupić też nowe za niecałe 1300zł czyli mieszczą się w budżecie już na skraju o ile faktycznie są tego warte problem jest jeden. Nie spełniają podstawowego i najważniejszego kryterium. Mają to być słuchawki zamknięte. Tak jak napisałem sprzęt ma być nowy. To jest warunek konieczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ok. Słuchawki będą używane w biurze więc nie może zbyt wiele dźwięku uciekać na zewnątrz. To nie moja fanaberia tylko siła wyższa.



HD600 sa tak pieknie wytlumione ze nic nie wydostaje sie na zewnatrz. Mialem je przez wiele lat i z zalem sie z nimi rozstawalem. Jak znajdziesz je gdzies do przetestowania to posluchaj koniecznie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG 550,ja kupiłem nowe za 990 pln.Nie wiem czy ten model jest jeszcze w sprzedaży w sklepach.Duże wygodne,dobrze wyciszone.Brzmienie na początku ostre,suche, metaliczne-byłem mocno zaskoczony bo w recenzjach pisano,że brzmią ciepło,miękko.Okazało się,że musiały trochę popracować i rzeczywiście teraz brzmią super.
Mam też Sennheisery 595 pełne mięsiste brzmienie, ale niestety półotwarte więc nie spełniają Twoich warunków w specyfikacji icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...