Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz wybrać?


Yoti

Recommended Posts

Siemka, jestem tu nowy.
Chciałbym się zapytać czy do 300zł znajdę wzmacniacz do tych 2 kolumn ?

DSC01446.jpg



Mam do nich wierze Panasonic SA-CH72 ale jest ona duża a używam jej tylko do połączenia z PC.
Chciałem to sprzedać i kupić komputerowe głośniki creative t6300 ale wiem, że to nie odda mi tej mocy co mają aktualne głośniki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jakby Ci to wytłumaczyć... nie bardzo chyba wiesz o co w tym wszystkim chodzi icon_biggrin.gif
Do kolumn Technicsa znajdziesz oczywiście odpowiedni wzmacniacz, ale te kolumny nie są niestety najlepsze (delikatnie mówiąc).
Czyli wzmacniacz będzie nawet "za dobry" do tych kolumn.
Wiem, że moja opinia będzie dla Ciebie niewygodna, ale najlepiej sprzedaj te kolumny i kup jakieś poprawnie grające.
Jaki miałbyś budżet na kolumny?
No chyba, że upierasz się przy tych kolumnach? Wówczas dobierze się odpowiedni dla nich wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki grają super, wcześniej miałem kolumny zbudowane na głośnikach voicecraft więc tu jest 2x lepiej icon_biggrin.gif
Słucham techno, elektro, pop.
Bass w tych głośnikach jest nieziemski, pokój ok.15m więc wszystko się trzęsie.
Budżet 300zł na wzmacniacz chciałem przeznaczyć, bo po prostu wieża jest za duża.
Sam nie wiem czy warto zmieniać wszystko icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że nie słyszałeś nigdy jak brzmią dobrze niskie tony. Piszesz że wszystko trzesie się w pokoju czyli twierdzę że bas jest na maxa dudniący i nie ma nic wspólnego z tym "prawdziwym" basem. Tak jak twierdzą koledzy sprzedaj te kolumny, uzbieraj troche pieniedzy i kup jakieś kolumny + wzmacniacz który pokaże Ci jak powinien brzmieć bas...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, pod warunkiem, że Ty czujesz taką potrzebę i będziesz dysponował większym budżetem. W przeciwnym wypadku, taka zmiana nie ma sensu.
Musisz się zastanowić, czy chcesz całkowicie zmienić sprzęt, czy uzupełnić braki w obecnym. Ja proponowałbym pierwsze rozwiązanie, jednak wtedy musisz zgromadzić więcej środków.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...