Skocz do zawartości

Wieża do 500zł


Rusek0110

Recommended Posts

Witam
ostatnio rozglądałem się za czymś do grania i natrafiłem na http://olx.pl/oferta/wieza-segmentowa-tech...html#29057a4d52 jak sądzicie opłacalny zakup? Jak nie, to może coś innego? Zastanawiam się nad tą wieżą bo w sobotę bym po nią pojechał i kupił, mieszkam w woj. warmińsko mazurskim i stamtąd oferty najbardziej by mi sprzyjały bo mógłbym odebrać osobiście i zobaczyć jak grają.
Słucham starego techno, trance, dp i głównie tyle.

Edit:
Sprzęt będę chciał podłączyć pod lapka (acer v15 nitro black edition).
Tak wygląda mój pokój >> http://i.imgur.com/SUWTxLJ.png
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A pokój jak duży masz? Choć podejrzewam, że i tak gdybyś miał duży, to na porządne podłogowe kolumny nie starczy.
Szkoda, że nie napisałeś porządnie pierwszego postu. Ale jak napisałeś tak odpowiemy.
Czyli rozumiem, że potrzeba Ci wzmacniacza i kolumn. Tak? To szukamy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, mamy 600 zł na kolumny i wzmacniacz. Podstawowa informacja - powierzchnia pokoju.
Co prawda, jak już wspomniał F1angel na podłogówki w tym budżecie miejsca raczej nie ma, ale chciałbym wiedzieć jaki masz metraż. Bez tego nie wiadomo, czy np. monitory mogą być mniejsze, czy muszą być większe. Już pomijam opcję że masz np. pokój o powierzchni 40 m2.

A jak jest w rzeczywistości ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny jak najbardziej ok. ale... gdzie będą stały?
Rusek0110, może masz jakąś wizję tego, bo ja nie bardzo. Jeśli mają być prawidłowo rozstawione.
Pokaż na rysunku albo opisz gdzie będą stały. Od tego też zależy jakie lepiej byłoby wybrać.
Wzmacniacz dobierzemy po wybraniu kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym i bardzo możliwe że wywalę z pokoju komodę, jest też możliwość że brat pójdzie na swoje i będę miał większy pokój.

Dzięki za propozycję.

1. KEF 303.3 są strasznie brzydkie.
2. GRUNDIG Fine Arts BX-1000 trochę ładniejsze, jeżeli bym je wziął to nie starczyło by na wzmacniacz.
3. PHONAR LASER 100 te są naprawdę ładne >> mógłbyś polecić jakiegoś wzmacniacz do nich żebym zmieścił się w tych 500 zł, ewentualnie 600 zł?

Sugeruję się wyglądem bo sądzę że złego sprzętu byście mi nie zaproponowali.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo zazwyczaj (i tak zrobiłem w tym wypadku) propozycje układam od pierwszej - najlepszej, ale jak ci pasują bardziej LASERY, to ok. Moim zdaniem Kefy zgrałyby cieplej w porównaniu do Phonarów, a BX-1000 mocniej niskimi (chociaż tutaj z pewnością lepiej zagrałyby BX-2000).

Ale jak piszesz, kiepskich bym ci nie podsuwał (nawet przy tak niskim budżecie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem jeszcze wspomnieć, o świetnym w tej cenie wzmacniaczu Grundig Fine Arts V2,3. O V4 już nie ma co, bo to raczej trochę poza twoim budżetem. Ale V2, a może V3 byś kupił za 300 zł z małą górką.

A Yamaha nie jest najlepsza, ale za te pieniądze zdecydowanie bardzo dobra.
Czyli kolumny już kupiłeś ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...