Skocz do zawartości

wymiana suba


randy

Recommended Posts

siema
od roku posiadam subwoofer boston 250, jednak od początku nie jestem z niego zadowolony. po paru miechach trafił do serwisu i okazało się ze od początku coś było z nim nie tak - wrócił w dużo lepszej formie niż wcześniej, jednak w dalszym ciągu to nie jest to co po nim oczekuje. poważnie zastanawiam się nad wymianą suba i mam 3 typy TAGA Harmony TSW-200 (tani dwa razy mocniejszy od mojego suba), Polk Audio PSW125 ( trzy razy mocniejszy super opinie) i JBL Studio 260P. po pierwsze czy jest wogule sens wymieniać ten subwoofer i pytanie drugie czy któryś z tych trzech subwooferów które podałem będzie ok ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
aby odpowiedzzieć Ci na pytanie o sensie wymiany subwoofera oraz ewentualnie zasugerować konkretne modele, potrzebujemy więcej szczegółów. Przede wszystkim podaj wielkość pomieszczenia, pełną konfigurację Twojego systemu oraz opisz dokładnie, co nie odpowiada Ci w aktualnym systemie oraz w jakim budżecie możemy sie poruszać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój 20 m sprzęt denon 720 i jbl es 80 całość podpięta pod karte aim 808. jak pisałem wyżej to że subwoofer zadudni przy szybszej muzie jest do zaakceptowania dla mnie, ale kłopot w tym ze w filmach jest za mało basu, a gdy zwiększę głośność lub poziom basu w subwoferze to mocnego uderzenia dalej brak a pojawiają się zniekształcenia i dudnienie. budżet 1,5 tys choć jeśli miałoby być coś znacznie lepszego to jestem skłonny dołożyć już do tych 2 tys. zależy mi na bardzo mocnym i dobrze kontrolowanym, niskim basie w filmach, oraz żeby sobie dawał rade w muzyce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...