Skocz do zawartości

jaki soundbar?


papeq

Recommended Posts

Witajcie!
Sorry, jeśli wstawiam temat w zwym wątku. Chciałem się poradzić, czy możecie polecić jakiś dobry zestaw głośników typu soundbar? Zależy mi na tym, aby posiadały możliwość podłączenia urządzenia poprzez bluetooth. Korzystam z TV Panasonica i szczerze mówiąc myślałem, aby soundbar kupić tej samej firmy, ale poczekam co powiecie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci sprzętu audio, typu wzmacniacze, nie koniecznie robią dobre kolumny, jeśli wogóle je robią, bo to rzadkość. Nieco lepiej jest z producentami Tv i ich sounbarami. Owszem mają ofertę, ale zwykle też ograniczoną, wyborem, cenami, jakością. Szkoda czasami ograniczć się do tego dla tego samego napisu pod tv.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
aby doradzić Ci konkretne modele, podaj więcej szczegółów. Przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, czy soundbar będzie wykorzystywał tylko do kina domowego, telewizji, czy także do słuchania muzyki, w jakim budżecie możemy poruszać się.



Co do pomieszczenia odsłuchowego, to ma powierzchnię niecałe 25 m2. Jeżeli chodzi o budżet, to zależałoby mi, aby zamknąć wydatek w 1500 zł icon_wink.gif Głównie planuję go używać do filmów, choć nie ukrywam, że posłuchać muzyki też lubię. A przede wszystkim jestem gadżeciarzem i dlatego zależy mi na wszelkich możliwych w ramach tego budżetu dogodnościach, takich jak właśnie możliwość bezprzewodowego łączenia sprzętów icon_smile.gif

Przejrzałem trochę sieć, popytałem znajomych o sprzęty z jakich korzystają i w wyniku tego zakochałem się w Panasonic SC-HTB770, nie wiem czy to ze względu na dźwięk jaki z tego płynie, czy ze względu na kosmiczny design icon_wink.gif Spotkałeś się może z tym urządzeniem? Czy dla 'przeciętnego kowalskiego' poleciłbyś je?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Producenci sprzętu audio, typu wzmacniacze, nie koniecznie robią dobre kolumny, jeśli wogóle je robią, bo to rzadkość. Nieco lepiej jest z producentami Tv i ich sounbarami. Owszem mają ofertę, ale zwykle też ograniczoną, wyborem, cenami, jakością. Szkoda czasami ograniczć się do tego dla tego samego napisu pod tv.



Dziękuję Ci za odpowiedź. W takim razie może przejdę do szczegółów. Już jednemu Koledze, który odpisał na mój post, napisałem wprost, że zastanawiam się nad zakupem Panasonic SC-HTB770. Czy może Ty spotkałeś się z tym urządzeniem i mógłbyś coś więcej o nim powiedzieć niż to, co jestem sam w stanie wyczytać w necie i jako zupełny laik zobaczyć u znajomych oglądając je?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...