Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek1971

KIno za 3000 zł

Recommended Posts

Witam Wszystkich icon_smile.gif
Chcę dokonać zakupu kina domowego - chciałbym wydać max ok 3000 zł +/- 300 zł
Salon 30m2, kino/muza - 50/50%, słucham: rock, pop, metal
wyszperałem sobie: Onkyo TX-NR535 + kolumny wharfedale obsydian
Moje pytanie: czy to poz. warta uwagi ?
Może inne propozycje konfiguracji ??
Pozdrawiam
Jacek

Witaj,
wybór amplitunera jest jak najbardziej optymalny, ewentualnie można jeszcze rozważać bezpośredniego konkurenta Denon AVR-X1100W. Onkyo jest trochę jaśniejsze, bardziej szczegółówe, szybsze. Denon natomiast reprezentuje dźwięk cieplejszy, trochę lepiej wypełniony, bardziej miękki.
W kwestii kolumn wybierałbym w Twoim przypadku pomiędzy Wharfedale, a Jamo S 626 HCS z drobnym plusem dla Jamo. Ewentualnie jeśli duzy naciask kładziesz na odsłuch muzyki, spójrz na kolumny Boston Acoustics Classic MK2 Set 5.0.
Ewentualnie moja ostatnia propozycji - jeśli muzyka odgrywa najwazniejszą rolę, pomyśl o zakupie na początku amplitunera i dobrych kolumn frontowych, a w przyszłości rozbudujesz sobie system o pozostałe kanały. W tym przypadku możesz zwrócić uwagę na bardzo dobre kolumny z nasjnowszej serii Wharfedale Diamond 240, Monitor Audio MR6 czy Melodika BL40.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań lub oferty finansowej służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Wielkie dzięki,
zatem prośba o ofertę na kombinacje Denon/Onkyo i podobnie z kolumnami Wharfedale/Jamo,
oraz info na temat ew. zakupu ratalnego.
Pozdrawiam
Jacek Edytowano przez zieluwid
Cytowanie postu w całości jest bezcelowe.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować