Skocz do zawartości

Kino Domowe do 4,5 maks 5 tyś


konradzzz

Recommended Posts

Witam
szukam kina domowego
Obecie używałem
Technic sa-ax7 tonsil voyager tyl ar sub powerbass 2x30cm
Pokój mam 35m2
Użytkuje przeważnie Tv podłączony pod cyfrowy Polsat oraz dvd oraz w 60% Pc (muzyka gry)
Wielkość kolumn nie ma dla mnie znaczenia mogą być dozę
Co polecacie w granicach 4.5 tyś maks 5 tyś raczej nowy sprzęt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
aby zaproponować Ci konkrtne rozwiązania, potrzebuję więcej informacji. Przede wszystkim co ma znaleźć się w zestawie - czy komplet kolumn 5.0, czy 5.1. Czy tylko amplituner, czy także Blu-ray.
Kwestia doboryu modeli elektroniki i kolumn - wspomnoiałeś że praktycznie używasz systemu do wszystkiego - gry, filmy i muzyka. Jak duże znaczenie ma jakość odsłuchu muzyki, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje amp plus głośniki bez dvd ani blu ponieważ posiadam
Muzyka jakiej słucham to elektroniczna także bas dla mnie jest ważny(Lubie nisko schodzący bass ) i myślę kierować się 5.1 zestawem

Zestaw mój stary przeniosłem pod altane i zostały mi głośniki Ar millenium 100 lecz nie wiem czy warto je zostawić na tył czy lepiej już cały zestaw wymienić
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szczegóły,
zwróć proszę w takim razie uwagę na zestaw, oparty na amplitunerze Onkyo TX-NR636 lub Denon AVR-X2100W oraz zestawie kolumn Jamo S 628 HCS, wspomaganych subwooferem Jamo Sub 12. To bardzo mocny, dynamicznie grający system, który oferuje pełną funkcjonalność oraz bez problemu nagłośni Twoje pomieszczenie odsłuchowe.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. W przypadku pytań oraz oferty finansowej oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...