Skocz do zawartości

kolumny i wzmacniacz do 800zł


lidzia

Recommended Posts

Częściej słucham rapu ale jazz od czasu do czasu też słucham icon_smile.gif

to pytanie kolumny bx 1 ? Dały by radę ?

A co jak bym chciała rozbudowywaćswój zestwa to jak bym miala to robić ?

Piano craft Pytanie teraz zasadnicze bo taki pianocraft kosztuje 400zł i czy jak bym chciała zmienić głośniki na lepsze to da to pudełko redęz głośnikami tydu dali 350 450 ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, proponuje PianoCraft E410 z osobnym wzmacniaczem, bez kolumn.
Coś takiego http://obrazki.elektroda.pl/6278052200_1427298303.jpg i do tego te kolumny co wspominał Jacek75 czyli podstawkowe.

Jako, że stereo to w E410 będzie bez DVD i osobny wzmacniacz, na pewno lepszy jak zintegrowany DVD+wzmacniacz icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpizesz w alegro, czy olx "yamaha pianocraft" jest spora lista, różnych modeli. Można też wpisać Teac, Onkyo ( mam na myśli mini wieże tych firm, a w zasadzie mini systemy audio ) .

Cytat

to pytanie kolumny bx 1 ? Dały by radę ?


Monitor audio bx1 ?, dość przeciętne malutkie kolumienki, mocno gorsze od MA BX2. Zwłaszcza w ten nie tak mały metraż, raczej coś w rozmiarze( membrany) MA bx2.

Chcąc podpiąc podłogówki, oczywiscie nieduże i takie 2, max. 3 głośnikowe, musiałabyś patrzeć na modele takie powyżej 2x40W.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, widziałem w innym temacie, że zainteresowały Cię Dali 450. Są bardzo fajne. Do jazzu, rocka, ale czy do rapu?
No, zależy co z czasem będzie przeważać i na jak długi czas kupujesz te kolumny.
Z drugiej strony czasem nie zgadzam się z klasyfikowaniem, że te kolumny są do tego gatunku a tamte do innego gatunku muzyki.
Ja na swoim dość miękko, soczyście z dużym ociepleniem grającym zestawie lubię nieraz posłuchać bardziej dynamicznej, ostrej z niezłym rytmem muzyki i lepiej mi się słucha niż z pozornie dobrze dobranymi do danego typu muzyki systemami.
Być może jazz będzie z czasem dominującym gatunkiem, jak u mnie. A byłem typowym rockfanem. Jazz mnie nie interesował, nie
czułem tego, dziwiłam się nawet jak można tego gatunku słuchać.

Oczywiście mogłabyś kupić te tańsze Dali 450, ale mało już zostaje na wzmacniacz.
Poza tym nie napisałaś z czego (jakiego źródła) będziesz słuchała muzyki.
O kablach (interkonekty i głośnikowe), które w takim zestawie powinny być już dobrej jakości tylko wspomnę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...