Skocz do zawartości

Jaki amplituner kupic?


tom1723

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja kupiłem kilka dni temu tę Yamahę RX-V661 bo w jej cenie nie ma konkurencji (jeśli zaproponujesz jakikolwiek inny model to ja odpiszę czym przegrywa z tą Yamahą bo prześwietliłem wszystkie modele). Jednak niebawem (miesiąc-dwa) powinny być przeceniane Denon 1908 ... też bardzo dobre amplitunery ... to ta sama klasa co Yamaha. Denony będą przeceniane bo wchodzić będą modele 1609,1709,1909.

ps. Pioneer 917 przegrywa z Yamahą 661 wieloma funkcjami:
- Pioneer 917 ma szumiący wiatrak - Yamaha 661 nie ma wiatraka tylko większy radiator (cisza)
- Pioneer 917 oddaje jakoś 55W przy np. 4 końcówkach - Yamaha 661 70W przy 4 końcówkach (pomiary miesięcznika AUDIO - polecam lekturę)
- Pioneer 917 nie potrafi pracować jako wzmacniacz przy podaniu na HDMI sygnału PCM np. przez Sony Playstation 3 podczas odtwarzania filmu z płyty blu-ray z dźwiękiem DTS HD-MASTER / Dolby HD - Yamaha 661 to potrafi
... po prostu kupiłem Yamahę bo nie ma innego ampli nawet za 1400-1500 zł który jest w stanie jej dorównać ... najbliższy Denon 1908 kosztuje teraz 1600 PLN ... tak samo jak ONKYO 606
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez bardziej się podobają czarne ampli. Ale chyba tam gdzie kupowałem był tylko tytan. Poza tym Miałem czarnego technicsa więc pomyślałem że warto zmienić też kolor sprzętu:) Yamaha jest w ogóle ładna. Dużo ładniej się prezentuje niż np. Onkyo:)

No to się temat rozwinął. Przewinęło się przez niego trochę wątków icon_smile.gif Dowiedziałem się dzięki Wam sporo i dokonałem dobrego zakupu, za co wszystkim bardzo dziękuję. Myślę, że można już zakończyć ten temat. Chyba jeśli ktoś jeszcze chce coś dodać. Jeśli nie to proszę admina o zamknięcie tematu.


Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...