Skocz do zawartości

szukam amplitunera


krol44

Recommended Posts

Witam nie jestem audiofilem ale czasami muzy posłuchać lubię , dostałem ostatnio zestaw głośnikowy bese acoustimass 5 seria 2 w gratisie, chcę podłączyć to w sypialni ok 20m, proszę o radę , jaki używany amplituner stereo do tego kupić. Niestety w grę wchodzi raczej tylko alledrogo, co polecacie yamahę czy denona, może jakieś konkretne modele. Wiem , że głośniki może wysokich lotów nie są ale jak dla mnie w zupełności wystarczają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy ale nie widzę zakładki Pierwsze posty, chodzi mi o amplituner do słuchania po trochu wszystkiego czasami jest to Metalica a czasami Vivaldi . Znalazłem model Yamahy rx-770 lub rx-497 ewentualnie coś z rds-em. Na kolumnach mam napisane aby stosować ze wzmacniaczami o mocy od 20-200W z impedancją od4 do 8 ohm . Nie znam się na tym więc prosze o radę. Czy te głośniki w ogóle się do czegoś nadają, Troszkę małe są.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam jestem nowy ale nie widzę zakładki Pierwsze posty,



Załączam jpg. poglądowy, powyżej strony głównej jest też taki pasek z ciekawymi opisami np. testy sprzętu, faq.

Co do posiadanego sprzętu to chyba chodzi o jakieś Bose, nie bese jak piszesz. Pewnie będzie spory kompromis bo to owszem dobra firma, ale to maleństwa, pewnie okraszone jakimś subem- bardzo przeciętnie w temacie muzyka.


To jakie są te głośniki i na czym je słuchałeś i gdzie, bo napisałeś dwa posty i w każdym co innego piszesz.... nie trzeba być audiofilem, żeby wiedzieć i czuć że jest dobrze i tak jak chcesz, albo jest źle.

Cytat

Wiem , że głośniki może wysokich lotów nie są ale jak dla mnie w zupełności wystarczają.




Cytat

Czy te głośniki w ogóle się do czegoś nadają, Troszkę małe są.



Takie maleństwa mogą zagrać potocznie nazwijmy czysto, ale mają często jeden głośnik szerokopasmowy ( niby do całego pasma, ale niestety głównie średnica) i z racji gabarytów raczej niezbyt głośno i nie wytworzą odpowiedniego ciśnienia akustycznego.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...