Skocz do zawartości

Pierwszy gramofon do domowego stereo


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów icon_smile.gif

Temat zakupu gramofonu mam w głowie już od ponad pół roku, jednak ciągle coś wypadało, nie było czasu, pieniędzy sprzętu itd icon_smile.gif nareszcie jednak jest okazja aby zająć się tym troszkę na spokojniej.
Podstawowe informacje:

1. Gramofon ma służyć do słuchania w domu, póki co bardzo skromnej kolekcji płyt.
2. Gramofon ma być podłączony do wzmacniacza Denon pma-860 + kolumny (kolumnienki...) Reloop ADM-5 (planuję lepsze z czasem, jednak okrojony budżet i priorytetem jest gramofon. No i mieskzanie w kawalerce utrudnia kupno sporych kolumn podłogowych)
3. Budżet na gramofon to powiedzmy 400 zł. Wiem że to troszkę mało, mozna lekko nadszarpnąć budżet.

Nie ma dla mnie znaczenia czy sprzęt jest nowy czy używany. Chciałbym kupić coś rozsądnego w tej cenie, a z czasem gdy się spodoba i będzie więcej pieniedzy, wymienić na coś lepszego. Wiadomo...chciałbym coś jak najmniej awaryjnego, nie niszczącego płyt, o jak najlepszej jakości. icon_smile.gif

Co moglibyście polecić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...