Skocz do zawartości

Amplituner + kolumny frontowe za ok. 4000


copson

Recommended Posts

Witam
Przymierzam się docelowo do zakupu kina domowego, jednak budżet, którym dysponuję powoduje, iż w pierwszej kolejności chciałbym kupić amplituner i kolumny frontowe, niż cały zestaw, aby mieć lepszą jakość dźwięku, a wraz z napływem gotówki dokładać kolejne części.

Mieszkam w kamienicy, strop drewniany na wys. ok 3m, pokój ma pow. 25m2 (5x5), telewizor ustawiony centralnie na środku jednej ze ścian, odleglość kanapy od tv ok 4,5m.

Ma to być sprzęt w miarę uniwersalny. Oglądanie filmów, telewizji, sluchanie radia to jakieś 80%, słuchanie muzyki 20% (rock, alternatywa, jazz...) Budżet jaki mogę przeznaczyć to jak podałem w temacie w granicach 4000 pln.
Aha... w przyszłości chciałbym nabyć rownież gramofon i podpiąć go do amplitunera.

Jestem laikiem i im wiecej o tym czytam tym mniej wiem icon_smile.gif wybór jest przeogromny, choć zdaję sobie sprawę, że budżet bardzo mnie ogranicza. Chodzi mi o to aby przed udaniem się do salonu mieć kilka zestawów w głowie.
Sorki za moje przydługawe wypociny...

Z góry dziękuję za rady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
podobne pytanie zadałeś na sąsiednim forum, poniżej odpowiedź

Witaj, biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz wielkość pomieszczenia odsłuchowego, namawiałbym Cię na amplituner Denon AVR-X2100W. To mocne urządzenie, w pełni wyposażone, idealnie sprawdzające się w odsłuchu stereo oraz w systemie wielokanałowym. Denon wyróżnia się dobrym wypełnieniem, lekko ocieplonym dźwiękiem co jest zaletą przy odsłuchu muzyki.
Kwestia kolumn - spójrz proszę na dwie propozycje - polska konstrukcja Pylon Audio Sapphire 25 oraz Monitor Audio Bx6. Obydwie propozycje bez problemu prawidłowo nagłośnią Twoje pomieszczenie, gwarantując dynamiczny, pełny dźwięk.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej (przy zakupie zestawu możesz liczyć na atrakcyjny rabat) służę pomocą. Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...