Skocz do zawartości

Słuchawki za około 500zł


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim

Potrzebuje waszej pomocy w doborze nowych słuchawek do komputera. Słuchawki będą mi służyć w sumie tylko i wyłącznie do słuchania muzyki, sporadycznie do jakiś gier, ale to w sumie nie istotne. Rodzaj muzyki jaki preferuje to rap i chciał bym żeby brzmienie moich nowych słuchawek było, że tak powiem 'stworzone' pod ten rodzaj muzyki. W komputerze siedzi u mnie karta dźwiękowa Aim SC8000 do której mam podpięty wzmacniacz Yamahy 'A-450' do którego będą podpięte moje nowe słuchawki. Wiem że powinienem opisać jakiego brzmienia oczekuje od słuchawek żebyście mogli mi doradzić, ale zwyczajnie nie mam pojęcia. Nigdy nie miałem na uszach żadnego lepszego sprzętu i sam tak na prawdę nie wiem czego szukam. Poprzednio miałem Superluxy HD330, które grały całkiem przyjemnie i byłem w sumie z nich zadowolony do puki nie utonęły w wannie. Przeglądając internet natrafiałem się ciągle na Beyerdynamic DT 990 i AKG K 550. Któryś z nich to dobry wybór patrząc na to, że będą używane głównie do słuchania rapu, czy raczej kiepski? Co byście mi doradzili?

Pozdrawiam i liczę na jakiś odzew icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...