Skocz do zawartości

Jakie kolumny do 17m2? Yamaha AS-500 +... MA Silver 2?


michalwronki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 556
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 godzinę temu, Angel napisał:

@S4Home, model AS 2000 jest lepszym wyborem? Przecież model AS 2100, to nie facelifting, ale zdecydowanie lepszy dźwięk.

Napisałem że 2100 jest lepszy ale biorąc pod uwagę cenę  i jakość za jaką dostajesz oba to lepiej wypada as2000. 

czyżbyś zmienił zdanie i na stawiał się na nowe?:)

Używanego 2100 jeszcze nie widziałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłem zdania. Stawiam zazwyczaj na używane. Napisałem tylko, że AS 2100 jest lepszym wzmacniaczem. I to słyszalnie. Na pewno też nie chodzi mi o "wycieraczki" B|. Gdyby grały na jednakowym poziomie poleciłbym zdecydowanie używanego AS 2000.

A tak w ogóle, to rozprawialiśmy o nich, bo @michalwronki stwierdził, że odpowiada mu dźwięk Yamahy i tylko chciałby przejść na wyższy poziom.

Osobiście nie wydałbym takich pieniędzy na Yamahę, tylko wybrałbym inny wzmacniacz. Ale to ja.

Edytowano przez Angel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie każdy jest inny. Mi dźwięk tych klocków się podoba, ale na nich nie gram.

 Używanego as1100 też ciężko dostać. Albo sprzedawały się mniej, albo jeszcze za mało czasu albo użytkownicy są zadowoleni :)

Chodź ostatnie ceny na roksan oxygene jakie są na necie, nie wiem czy widzieliście spychają wybór as 2000. 

Powiem ci że polował bym na tego oxygene!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałwronki, przepraszam Cię za szczerość ale odnoszę wrażenie, że trochę za mało zainwestowałeś w ... odsłuchy porównawcze.

Ja gdybym miał wydawać grube tysiące na wzmacniacz przede wszystkim najpierw sporo sprzętu bym posłuchał, żeby wiedzieć czy tego co mi się wydaje na prawdę chcę...:ph34r:

Edytowano przez Majtek2013
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Majtek2013.....moze masz rację, ale uwierz mi, dźwięk yamaha naprawdę mi się podoba. Może gdybym miał z 18 lat, to więcej bym tego odsluchal...jak dla minie , oferowany dźwięk przez tą firmę jest the best....zobaczymy co czas przyniesie. 

" apetyt rośnie w miarę jedzenia "

Ps. Bardziej stawiał bym na odsluchanie większej ilości kolumn głośnikowych, w szczególności canton ergo rcl....i canton digital z moją as, lub innym równie mocnym wzmacniaczem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

S4Home....powiem więcej, nawet chodziło mi po głowie sprzedanie wszystkiego i dołożenia €€ do :476_red_car: ale usłyszałem stanowcze " nieeee !!!! " z ust mojej żony, która obawia sie, że za chwilę będzie trzepać mnie na dyńkę i będę kupował sprzęt za grube pieniądze, nie przespane noce i nawet nie będzie miala ze mnie pożytku.... hmmm...( wiadomo o co mi chodzi )

Ps. Z tego co mam jestem zadowolony, wiadomo mozna lepiej, ale nie jestem jakiś "bogol" który nie ma co robić z €€€

Pozdrawiam serdecznie z wlkp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że zdrowe podejście do Audio to coraz trudniejsza sprawa.

Czasem rozmawiam ze stałymi klientami którym robiliśmy już kilka systemów i mówię " Panie Adamie po co kolejna zmiana" i sami klienci przyznają że to nie kwestia wyboru zestawu lepszego, często jest to zmiana dla czystej zmiany, chęci posłuchania czegoś innego. A że to hobby nie należy do tańszych no to inna sprawa.....

 

Ale że żona broni tak sprzętu? :) No to jesteś jedyny na forum chyba

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Siemka Panowie chciałbym kupić odtwarzacz cd, z racji tej , że posiadam jako odtwarzacz na razie tylko dvd onkyo DV-SP303E (lipa) chciałbym coś lepiej grającego...

2. kwota  do + -  ...300 zł

3. sprzęt używany

4. sprzęt towarzyszący yamaha as1000, elac 512 jet, aim sc8000. zasilający Melodika, Interkonekt 1.) Stines Silve, 2.) Prolink Futura 2m, kabelki głośnikowe Chord carnival silverscreen bi wire

dwa kolejne punkty podarujemy sobie

7. pliki mp3, może flac, o ile to możliwe...czyste stereo, bez bajerów, także zdam się na Waszą dobroć i propozycje, fajnie byłoby, aby był kolor srebrny, ale jeśli inny kolor odtwarzacza, nawet różowy, będzie grał lepiej, jak srebrny, to może być różowy, w końcu kolor nie gra, tylko odtwarzacz i wazne aby był dostępny laser w razie ''W''... dzwięk szczegółowy...kiedyś słuchałem yamaha as500 i cd cambridge audio 500D SE z moimi starymi mission m35i...i było fajnie, może przez akustykę tamtego pomieszczenia ? ale 500 zł. jak za ten odtwarzacz, to troszkę dużo jak dla mnie...wiem , że jest dobry, ale no wiecie, szkoda mi 500 zł...może źle podchodzę do tematu, ale są rzeczy ważne i ważniejsze....

8. wronki wlkp

Dużo płyt nie mam, ale kilka jest....więcej słucham z pc z mojej aim sc8000

pozdrawiam przeserdecznie :9_innocent:

 

 

Edytowano przez michalwronki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siemka... znalazłem czas....więc wklejam

1.  http://allegro.pl/grundig-fine-arts-cd-3-i7036595749.html#thumb/1

2. http://allegro.pl/grundig-finearts-cd3-i7042008611.html

3. http://allegro.pl/odtwarzacz-pioneer-pd-s702-gwarancja-paragon-i6979276507.html

4. http://allegro.pl/odtwarzacz-cd-yamaha-cdx-e200-pianocraft-i6974256179.html

5. https://www.olx.pl/oferta/odtwarzacz-cd-sony-cdp-xe700-CID99-IDoUpVi.html#286be95dc0

ps. czy dozbierać jeszcze pieniędzy i kupić coś godnego do tego co posiadam, żeby czytało mp3, nagrane płyty...no może flac-i ten laser w razie '' w '' aby był dostępny... no tak do 500 zł. czy to będzie nadal za mało.... Chodzi mi po głowie jeszcze tuner z DAB....

Pozdrawiam

Edytowano przez michalwronki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...