Skocz do zawartości

Amplituner Onkyo TX-SR600E - czy warto?


Perkoz_1

Recommended Posts

Witam Szanownych Kolegów.
Mój znajomy przymierza się do sprzedaży swojego amplitunera o symbolu wymienionym w tytule. Osobiście poszukuję dobrego amplitunerka, bo niestety mój Philips FR 984 ma pewne przypadłości które mnie wkurzają szczególnie przy odsłuchach stereo płyt CD. Poszukuję amplitunera w miarę uniwersalnego, zarówno o dobrych parametrach do kina domowego jak i do odsłuchu stereo płyt CD.Słucham muzyki raczej spokojnej ( jazz, blues) ale nie gardzę też dobrym starym rockiem.
Dlatego proszę Was, jeżeli ktoś miał lub ma jakąkolwiek wiedzę dotyczącą akurat tego modelu Onkyo o podpowiedzenie mi, czy przy moich preferencjach warto podejmować temat ewentualnego kupna tego klocka.Co w ogóle sobą te Onkyo reprezentuje?I ile można za niego w razie waszych dobrych opinii dać? Nadmieniam, że do filmów służy mi DVD Philips 763 SA ( z SACD) a do muzyki używam Sony CDP-690.Kolumny to Koda AV 702.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem niezły model ONKYO, jeżeli nie potrzebujesz HDMI i mikrofonu pomiarowego to warto. Moc większa od SR-505, i wygląda (wg mnie) też lepiej.
Spisuje się dobrze i w stereo i w KD, niezły pilot, solidnie wykonany. Powinien zagrać dużo lepiej od Philipsa icon_cool.gif
Co do ceny - na Allegro używane są w cenie porównywalnej z najtańszymi 505 (o 100zł taniej).
Pytanie, ile Twój znajomy chce za niego...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...