Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mój telefon to Samsung Galaxy Note 3. Niedawno popsuła mi się ładowarka do telefonu, która była dołączona w zestawie. Na razie pożyczam ładowarkę od siostry, ale i tak muszę kupić nową. Podobno ten model telefonu może być ładowany przy pomocy ładowarki indukcyjnej... może lepiej będzie kupić właśnie taką. Wie ktoś może gdzie najlepiej kupować takie urządzenia? Oczywiście kompatybilne z moim modelem telefonu... bo pewnie nie każda ładowarka indukcyjna będzie współpracować z Galaxy Note... Raczej wolę unikać zakupów na allegro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy z elektroniką? To chyba oczywiste. Ewentualnie tam gdzie kupowałeś telefon. Chyba, że był to salon jakiegoś operatora komórkowego, to wtedy sobie daruj, bo tam jest wszystko droższe. Najprościej albo iść do sklepu typu media markt, albo poszukać w internecie i zamówić przez internet z takiego sklepu z dostawą do domu. Nie ma opcji, żeby nie pasowała...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ludzie ściągają ładowarki indukcyjne nawet z Chin. Podobno niczym się nie różnią, każda ładuje w ten sam sposób, więc nie ma tu jakiejś wielkiej filozofii. Ale lepiej nie brać jakiegoś taniego badziewia bo słyszałem opinie że takie ładowarki strasznie mocno grzeją, co nie jest pożądane przy elektronice icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, co usłyszałem to ładowarki do smartfonów są wszystkie takie same, wynika to z przepisów chyba nawet Unii Europejskiej, więc jeśli to jest nowy model nie powinieneś mieć problemów technicznych z dopasowaniem ładowarki do swojego typu smartfonu. Ładowarkę indukcyjną możesz dostać tam gdzie zwyczajne ładowarki - najlepiej w internetowych sklepach elektronicznych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka wyjść aby taką ładowarkę kupić. dla mnie pierwszym i oczywistym wyjściem byłoby pójście do miejsca gdzie nabyłem telefon i zapytał czy takie coś oferują. Później strona producenta. Później sklep partnerski oferujący tylko asortyment Samsunga, tu masz mój wypróbowany http://www.czescisamsung.pl/. Później sklep z elektroniką. Myślę, że w którymś z tych sklepów coś na 100% znajdziesz. Możesz szukać zarówno w internecie jak i świecie rzeczywistym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mieszkam już w innym mieście, więc do tego punktu, w którym kupiłem telefon raczej nie pójdę. W sklepach z elektroniką są jakieś ładowarki, które niby pasują do tego modelu, ale to są jakieś zamienniki, a ja raczej skłaniam się ku zakupowi oryginalnej ładowarki tej samej firmy, więc chyba jednak najłatwiej będzie kupić taką ładowarkę przez internet... Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...